Rosyjska broń jądrowa trafi na Białoruś

Opublikowano: 10.06.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1451

Ministrowie obrony Rosji i Białorusi, Siergiej Szojgu i Wiktor Chrenin, podpisali w Mińsku dokumenty określające procedurę przechowywania rosyjskiej broni jądrowej w specjalnym magazynie na terytorium Białorusi.

Według Szojgu, środki wdrożone przez Rosję i Białoruś są zgodne ze wszystkimi aktualnymi międzynarodowymi zobowiązaniami prawnymi.

Budowa obiektu do przechowywania taktycznej broni jądrowej na terytorium Białorusi ma zostać zakończona 1 lipca.

Rosjanie przetransportują system rakietowy Iskander, który może być nośnikiem broni jądrowej. Zapewniono także odpowiednie szkolenie białoruskim żołnierzom.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 10.06.2023 15:51

    No to USmani bedą mieć ,,zgryz,, tak to jest jak się ,,drażni,,mocarstwo atomowe. I potem na nasz kraj nie trzeba samolotu i wyrzutni , wystarczy ,,piechotką,, podłożyć atomówkę…Nawet walizkową wystarczy. Nasze ,,niedojdy,, ze służb nawet pustej rakietki nie mogli znaleźdź.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.