Rosjanie idą na Kupiańsk

Opublikowano: 18.08.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1302

O kierunku kupiańskim informowaliśmy naszych widzów przez co najmniej ostatnich kilka tygodni. Nastąpiła jednak intensyfikacja działań na tym odcinku frontu, co każe zadać pytanie, jaki jest ich cel, tym bardziej biorąc pod uwagę trwająca przecież ciągle ukraińską kontrofensywę. O tym, ale także o innych wydarzeniach pominiętych lub przekłamanych w polskojęzycznych mediach Tomasz Jankowski i Mateusz Piskorski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 18.08.2023 20:24

    A niech sobie idą gdzie chcą. Wystarczy wyłączyć tv i wymienić wszystkie partie w sejmie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.