Rosja zniszczyła 25 500 ton broni chemicznej

Opublikowano: 19.07.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 510

Rosja zakończyła likwidację 25 500 ton bojowych środków trujących w ramach wywiązania się ze zobowiązań podjętych w ramach Konwencji ds. Zakazu Broni Chemicznej – poinformował rzecznik biura prasowego Ministerstwa Obrony ds. wojsk lądowych Nikołaj Doniuszkin.

Według niego ostatnio broń chemiczną w Rosji likwidowano w czterech ośrodkach. Rosyjska delegacja przedstawiła te dane podczas 69. sesji rady wykonawczej Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej, która odbyła się w Hadze. Na konferencji podkreślono również, że ostatnio w Stanach Zjednoczonych nie prowadzono żadnych prac z zakresu likwidacji broni chemicznej.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Aaron Schwartzkopf 19.07.2012 11:10

    Kolejny raz Rosja dokonuje jednostronnego rozbrojenia. UŚrańców jak zwykle nie obowiązują żadne konwencje i zakazy. Jest dobrze.

  2. fls 19.07.2012 11:41

    Ja tam jestem spokojny o “Matuszkę Rasiję”. Niszczą to co im już niepotrzebne. Rosjanie niezbyt chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami w dziedzinie uzbrojenia. Być może robią sobie miejsce na coś nowszego, lepszego.

  3. kapsaicyna1202 19.07.2012 12:26

    Oni lepiej niech razem z Niemcami coś zrobią z tym co składowali na dnie bałtyku bo już są sygnały, że coś dzieje sie niedobrego z nimi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.