Rosja wydala z kraju scjentologów

Opublikowano: 13.12.2015 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 458

„Czy chcesz stać się bogatym, napisać książkę, chcesz stać się mega, czy stworzyć swoją religię?” – L. Ron Hubbard, założyciel scjentologii.

Długa preambuła nie jest konieczna. Jest do zagospodarowania niemały obszar „ludzkich dusz”, które nie są w temacie. Jednak chytrych i sprytnych scjentologów pogonili z Rosji…

23 listopada Sąd Miejski w Moskwie podtrzymał powództwo moskiewskiego departamentu w Ministerstwie Sprawiedliwości Rosji, dot. likwidacji organizacji „Kościół Scjentologiczny w Moskwie”, ponieważ jego działalność jest sprzeczna z rosyjskim prawem o stowarzyszeniach religijnych.

W sierpniu w Moskwie Kościół Scjentologiczny został przeszukany. Ustalono wówczas, że w „konfesjonałach” zainstalowano nielegalnie systemy audio i video, tłumaczy Ilja Petrenko w reportażu stacji RT.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. adambiernacki 13.12.2015 09:27

  Podsłuchy i kamery w katolickich konfesjonałach to by było coś.

 2. hashi 13.12.2015 10:27

  Nie muszą podsłuchiwać wiedzą co trzeba.

 3. agama 13.12.2015 14:52

  dobrze zrobili, scjentoświry to jedna z największych sekt chcących rządzić światem

 4. adambiernacki 13.12.2015 20:57

  Moim skromnym zdaniem duuużo groźniejsza jest sekta HR.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.