Rosja przekroczy możliwości NATO

Opublikowano: 24.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1140

Analizujemy zmieniające się realia geopolityczne w Europie na tle konfliktu na Ukrainie. Skupiamy się na kontrowersyjnych relacjach handlowych niektórych krajów europejskich z Rosją mimo sankcji, problematyce przekazywanej Ukrainie broni i wewnętrznych napięciach, które mogą wpływać na dalszy rozwój sytuacji.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Denisrozrabiaka 24.11.2023 19:09

    Skoro wg najnowszych danych polska stała się liderem czy będzie (w czym?!) – to które miejsce zajmie Rosja, która przegoni NATO? Wg logiki Polska nr1 – a jest w NATO to znaczy , że Rosją i Polska będą miały egzekwo pierwsze miejsce a reszta krajów musi mieć Zero. Ciekawa niemiecka myśl…

    Jak Polacy zacisną pasa i w przyszłym roku wyjdą zbierać grzyby, razem zaczną składać euro palety i na piechotę nosić towary do Europy szybciej niż to robią ciężarówki ukraińskie- to będziemy mieć pierwsze PKB na świecie! Do roboty rodacy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.