Rosja nie będzie zwiększać długu publicznego

Opublikowano: 11.11.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 385

Rosja nie będzie zwiększać długu publicznego, zakłada się jego utrzymanie na bezpiecznym kontrolowanym poziomie poniżej 15% PKB – oznajmił Władimir Putin na szczycie APEC.

Podkreślił, że długoterminowe cele rozwoju kraju pozostaną bez zmian. “Rosja zachowuje stabilność makrogospodarczą, realizuje zrównoważoną, dokładną politykę budżetową” – podkreślił prezydent.

Putin oznajmił, że Rosja nie zamierza wprowadzać ograniczeń na ruch kapitału podkreślając, że władze są zdolne do kontrolowania sytuacji z uwzględnieniem dodatkowych środków bezpieczeństwa.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.