Rolnicy mówią „nie” Ukrainie i UE

Opublikowano: 28.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1276

Ulicami Warszawy przeszedł rolniczy protest. Kilkadziesiąt tysięcy rolników z całej Polski, plus wspierający ich górnicy oraz mieszkańcy stolicy. Tak wielkiego rolniczego protestu Warszawa jeszcze nie widziała. Protest był spokojny. W stosunku do tego jak wyglądają protesty w Brukseli, stanowczo za spokojny. Zabrakło traktorów i gnojowicy wylanej pod Sejmem, siedzibą Unii Europejskiej czy ambasadą Ukrainy. Rolnicy mówili „nie” tzw. „zielonemu ładowi” i napływowi żywności zachodnich oligarchów na terytorium Ukrainy. Żywności, która niszczy rodzimą polską produkcję, a nas zwyczajnie truje. Na demonstracji widać było jak na dłoni, wyraźny rozziew między miłością elit i korporacyjnych mediów do Ukrainy a zwykłymi ludźmi. Ludzie, obywatele i te pseudoelity do dwa oderwane od siebie światy. Jeden z rolników powiedział mi, że wszyscy popierają rolnika, który kilka dni temu przyjechał na protest z transparentem, na którym wzywał Putina do zrobienia porządku z Ukrainą, Unią i polskim rządem, za co teraz reżim warszawski chce go skazać na więzienie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rozrabiaka 29.02.2024 00:05

    “Jeden z rolników powiedział mi, że wszyscy popierają rolnika, który kilka dni temu przyjechał na protest z transparentem, na którym wzywał Putina do zrobienia porządku z Ukrainą, Unią i polskim rządem, za co teraz reżim warszawski chce go skazać na więzienie.”

  2. walter667 29.02.2024 03:35

    Szkoda tylko że ten strajk przejęły służby, o czym już pisano w necie i nic z niego nie wyniknie. Albo rolnicy pójdą na całość teraz, albo klops. Swoją drogą widzieliście jak szybko przyszły pieniądze z KPO ? Tak się akurat złożyło….strajk…i pieniądze…Tylko że to KPO będzie zapewne na rolnictwo i leśnictwo w stylu – zabagnianie terenów, melioracja, stworzenie basenów retencyjnych, a pozostałe 90% przeje biurokracja. Skąd my to znamy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.