Rok 2023 będzie rokiem piekielnym

Opublikowano: 22.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1738

Legendarny analityk cyklów finansowych i geopolitycznych Martin Armstrong mówi, że nadszedł czas przygotować się na to, co nadejdzie w 2023 roku. Program komputerowy Armstrong Socrates przewiduje, że „2023 będzie piekielnym rokiem”.

Armstrong wyjaśnia: „Nasz komputer przewiduje »cykl wojny«, który nastąpi w 2023 r., ale to będą także niepokoje społeczne”, „(…) więc patrzymy na rewolucje itp. z powodu inflacji. Nasza prognoza dotycząca ropy jest taka, że ​​w 2023 r. cena drastycznie wzrośnie. Myślę, że to samo będzie dotyczyć cen benzyny. Po prostu to się jeszcze nie skończyło. Euro wygląda jakby śmierć patrzyła mu w oczy. Nasz komputer przewiduje dalszy spadek euro i wzrost cen surowców. Wraz z tymi sankcjami nałożonymi na Rosję, przywódca Węgier powiedział, że »Europa popełnia samobójstwo. Sankcje uderzają bardziej w Europę niż Rosję. To jest jak strzał w płuca. Na tym etapie nie mogą nawet oddychać«”.

Armstrong mówi, że nie będziesz musiał czekać do przyszłego roku, aby zobaczyć ekstremalne napięcie w systemie finansowym. Widzi wstrząsy finansowe nadchodzące w sierpniu i wrześniu. Ekonomiczne napięcia już tu są i będą się pogłębiały, zwłaszcza w Europie. „Myślę, że zobaczymy jak do tego dojdzie… I tak spadki są zdecydowanie większe. To, co jeszcze pogarsza sytuację na świecie, to wzrost, a nie spadek wartości dolara. To dlatego, że wszystkie te rynki wschodzące emitowały dług w dolarach. Pożyczali w dolarach, ponieważ miał tańszą stopę procentową, i nie mieli pojęcia o ryzyku walutowym. To zdarzyło się w Australii. Waluta miała dużą zmienność, a teraz nagle jesteś winien 20% więcej. To samo dotyczyło wszystkich tych rynków wschodzących. Teraz dolar idzie w górę i widzimy run na banki [masowe wycofywanie oszczędności]”.

Armstrong twierdzi, że nie tylko euro dramatycznie spada, ale także amerykańskie banki unikają kupowania euroobligacji. To kolejny zły sygnał finansowy dla UE. „Wszystkie te rzeczy są prawdziwym kryzysem. Mogę państwu powiedzieć, że rozmawiając z trzema największymi bankami w Nowym Jorku, oni odmawiają przyjęcia europejskiego długu państwowego jako zabezpieczenia – kropka. To właśnie zapoczątkowało cały kryzys repo w 2019 roku”.

Wchodzimy więc w kryzys zadłużenia z systemem finansowym UE na celowniku. „Dlatego naciskają na wojnę… Myślą, że mogą stworzyć nowy system monetarny, ale żeby to zrobić, potrzebują wojny. Myślą, że mogą utrzymać ją na poziomie konwencjonalnym. Wtedy ONZ może wyłonić się jako rycerz na białym koniu i rozjemca. W związku z tym będziemy mieli kolejny Bretton Woods. Możesz przeprojektować wszystkie waluty, a kiedy to zrobisz, zlikwidujesz cały dług. I to jest zaplanowane. Nie ma możliwości wyjścia z tego w inny sposób jak przez bankructwo. Jeśli zbankrutują, martwią się, że miliony ludzi będą szturmować europejskie parlamenty. To jest naprawdę ogromny kryzys finansowy, przed którym stoimy. Pożyczali rok po roku od II wojny światowej bez zamiaru spłacania czegokolwiek”.

Autorstwo: Tyler Durden
Na podstawie: Rumble.com
Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

11

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.