Rodzice protestowali przeciwko deklaracji LGBT+

Opublikowano: 19.03.2019 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1525

Pod warszawskim Ratuszem, przeciwko podpisanej kilka dni temu „karcie LGBT+” przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego protestowali rodzice.

„Protest Rodziców” zorganizowało Centrum Życia i Rodziny, które skierowało już do Ratusza pismo wzywające do zaprzestania tego typu działań, oraz rozpoczęło zbiórkę podpisów pod apelem do minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej. Organizatorzy podkreślali, że to rodzice, a nie twórcy deklaracji LGBT+ powinni decydować o wychowaniu dzieci.

W proteście wzięli udział m.in. eksperci z zaproszonych organizacji działających na rzecz rodziców w tym m.in.: Ordo Iuris, Fundacji PRO czy CitizenGO, a także politycy, m.in. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

Przeciwko demonstrującym rodzicom, obok w osobnej demonstracji, protestowało kilkadziesiąt osób ze środowisk LGBT.

„Ręce precz od naszych dzieci” – krzyczeli demonstrujący rodzice. W odpowiedzi, tęczowe środowiska wznosiły okrzyki – „Homofobia – to się leczy”. Gdy protestujący rodzice wznosili okrzyk – „Brońmy dzieci”, kontrmanifestanci krzyczeli – „Brońmy dzieci przed przemocą”.

Autorstwo: Tomasz Kurski
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.