Riese i inne tajemnice III Rzeszy – 3

Opublikowano: 04.01.2013 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2905

Dariusz Kwiecień kontynuuje temat eugeniki i wyjaśnia pewne niejasności.

Autor: Dariusz Kwiecień
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 23.12.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. cichy_37 05.01.2013 16:23

    Dobry materiał, dla lemingów forma przekazu przystępna, bo nie trzeba czytać, ale treść może być szokująca, dla oświeconych treść dobrze poskładana “do kupy”.
    Można powiedzieć, że Hitler zagarnął europę zza grobu…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.