Rezydentowi Dudzie do sztambucha

Opublikowano: 13.06.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2078

W czasie ostatniej konferencji ekonomicznej, międzynarodowej szajki przestępczej globalnych zbrodniarzy w Dawos, rezydent Polin Andrzej Duda, w jednym z udzielonych przez siebie wywiadów stwierdził, że: „Te wszystkie opowieści o faszystach na Ukrainie, o ukraińskich nazistach – to jest po prostu nonsens, kompletny nonsens! Jest to rosyjska propaganda w najgorszym sowieckim stylu, całkowicie nieprawdziwa. I oczywiście rosyjskie media będą próbowały rozpowszechnić tę informację na całym świecie. Ale wiem, że to jedno wielkie kłamstwo, że ich tam nie ma”.

Pełny wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą dla niemieckiego „Bilda” TUTAJ.

Tak więc według tego człowieka, kompromitującego nasz kraj tego rodzaju wypowiedziami i prowadzoną przez siebie antypolską polityką, kult banderowskich ludobójców, zwyrodniałych morderców setek tysięcy naszych rodaków, na Wołyniu, Małopolsce Wschodniej i na obecnych, południowo – wschodnich rubieżach naszej Ojczyzny, to według niego, jest to wyłącznie rosyjska propaganda w najgorszym sowieckim stylu, nonsens i kłamstwo, bo nazizm, będący ideowym fundamentem, istnienia obecnego państwa ukraińskiego i jego polityki, w rzeczywistości nie istnieje.

Tego rodzaju wypowiedzi, płynące z ust osoby, mieniącej się głową naszego państwa, świadczą nie tylko o jego zajadłym antypolonizmie, ale nade wszystko o jego ignorancji i zarazem bezmiernej głupocie, ubliżającej już nawet inteligencji dziecka, obecnej szkoły podstawowej (czego spodziewać się po człowieku, dla którego historia, w domyśle ludobójstwo rzezi wołyńskiej, „jest nieważna”? – przypis WM).

https://www.youtube.com/watch?v=aOgVNDXYq3M

Jeśli bowiem według rezydenta Dudy, panujący na Ukrainie banderyzm, będący dosłowną kalką niemieckiego narodowego socjalizmu NSDAP, którego biblią była książka Adolfa Hitlera – „Mein Kampf”, a jej ukraińskiej wersji „Nacjonalizm” – Dmytro Doncova, oraz kult największych ludobójców w całej historii ludzkości, to wymysł rosyjskiej propagandy, to panie Duda, żyjesz pan, nie tylko w innej rzeczywistości, niż cała reszta Polaków, ale opowiadasz pan totalne brednie.

Żeby panu trochę rozświetlić w głowie, przedstawiam poniższe zdjęcia ukazujących ukraińską rzeczywistość, której jak rozumiem, zupełnie pan nie widzi, a raczej nie chce pan widzieć, bo całą pańską i pana obozu politycznego, zakłamaną narrację szlag by po prostu trafił, w jednej chwili i co byście wtedy ze sobą zrobili?

Każde kłamstwo, ma to do siebie, że ma krótkie nogi, i prędzej, czy później skończy na śmietniku historii, wraz ze wszystkimi jego wyznawcami, co mam nadzieję stanie się również w przypadku pana i pańskiego otoczenia, tylko kwestią czasu i to niezbyt odległego, abyśmy jako Polacy, mogli w końcu odetchnąć i wrócić do normalnego życia.

Autorstwo: Jacek Boki
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: KresyWeKrwi.blogspot.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.