Red Pill News – 12.02.2023

Opublikowano: 14.02.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1717

Nie spodziewali się, że spojrzy im w oczy widmo odpowiedzialności?

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. najzwyklejszy 14.02.2023 17:32

    Inny, znany i niezwykły temat. Zatkało mnie w trakcie i potwierdziło co wiem. Link: https://pl1.tv/title/seks-cie-wyzwoli/ Seks w tytule ale jasno zaprzeczający pornografii, 56 rodzajom płci, LGBT – tak prosto, czarno na białym. I przede wszystkim odkrywający prawdę, która jest po prostu w nas jednak zawalana kłamliwą propagandą, upodmiotowieniem seksualności, kobiety, mężczyzny. A nie jesteśmy podmiotami, jesteśmy osobami, mamy niezwykłe wnętrza i ducha. To wywiad z dr Magdaleną Siemion.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.