„Recykling narządów płciowych” dla transseksualistów

Opublikowano: 19.11.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1672

Urolog Miroslav Djordjevic, jeden z wiodących na świecie chirurgów zajmujących się zmianą płci, dręczony jest koszmarem i marzeniem, kiedy myśli o około 1,5 miliona osób transpłciowych w Europie Zachodniej.

„Koszmar” to wyrzucenie do śmieci penisów i jąder 700 000 mężczyzn oraz macic i jajników 700 000 kobiet. „Marzeniem” jest bank tkanek, który umożliwi lekarzom dostęp do kompatybilnych części ciała i wymianę tych cennych narządów.

„Teraz jesteśmy na ostatnim etapie” – powiedział dr Djordjevic w najnowszym odcinku „Doctor Podcasts” na „YouTube”. „Ostatecznym podejściem będzie przeszczep penisa. To jest mój główny cel, cel mojej kariery. I mam nadzieję, że ta przyszłość zaczęła się wczoraj”. Dodał, że większość jego pacjentów jest idealnymi kandydatami, ponieważ są oni zazwyczaj młodzi, zdrowi i mają około 20 lat. W ostatnich latach z powodzeniem przeszczepił swoim pacjentkom macicę, jajniki i jądra. „Ze wszystkich tych trzech przeszczepów mieliśmy poród. To bardzo dobry wynik” – powiedział.

Dr Djordjevic praktykuje w Belgradzie w Serbii oraz w szpitalu Mount Sinai w Nowym Jorku. Mount Sinai uważa go za gwiazdę chirurgii transpłciowej. „Staramy się znaleźć sposób na wykorzystanie wszystkich narządów płciowych, które są planowane do usunięcia podczas operacji przejścia, aby poprawić życie innych osób, które proszą o taką operację i umożliwić im prowadzenie normalnego życia” – stwierdza na stronie internetowej szpitala Mount Sinai.

Źródło zagraniczne: BioEdge.org
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. WeLeS 19.11.2023 13:31

    Każdy normalny człowiek powinien rozumieć, że to co nazywają zmianą płci u dzieci jest ich najzwyklejszą kastracją. Najpierw odbywa się kastracją umysłowa – mentalna, później kastracją hormonalna i na samym końcu kastracja fizyczna. Bio-roboty zainfekowani programem – ideologią lewacką genderyzmu, pośrednio i bezpośrednio wprowadzają depopulację w życie.

  2. Baltazar Bombka 19.11.2023 18:28

    Dla eugeników każdy sposób na redukcję populacji jest dobry.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.