Raport z planety Eben

Opublikowano: 18.04.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1223

Projekt SERPO był monitorowany przez Majestic 12. Już na samym początku wystosowano tajne pismo do odpowiednich służb, aby pod żadnym pozorem nie ujawniano informacji o kosmicie, który przeżył katastrofę w Roswell. Również sprawozdanie z Zeta Reticuli zostało utajnione. Jednak już dzisiaj badacze UFO wiedzą, że znane Szaraki nie są tymi z planety Eben. To dwie odmienne rasy, ale do siebie podobne. Szaraki stoczyły kiedyś z Ebenami niszczycielską wojnę międzyplanetarną. Ebenowie wygrali. Czy przylecieli jako kolonizatorzy na Ziemię? Co o pochodzeniu Homo sapiens mówi tajny projekt Aquarius? Dlaczego urwał się kontakt z Ebenami? Co się dzieje teraz na ich planecie?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.