Raport Światowego Forum Ekonomicznego o globalnym ryzyku

Opublikowano: 06.10.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3247

„Wizjonerzy” ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, albo raczej „realizatorzy globalnych zmian”, nie kryją się z tym co nadchodzi. Opublikowali na swojej stronie raport pt: „The Global Risks Report 2021”. Jest jedna konkretna strona, która zwraca szczególną uwagę i budzi niepokój.

Po przeczytaniu 85 strony dokumentu włos jeży się na głowie. Oto, co można wyczytać…

1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię »czytania w myślach« do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowanie przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

Dzielą to wszystko na 3 etapy.

Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

– krótkoterminowy (0-2 lata): „pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

– średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

– długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

Czyli jasnym już jest po co zwołują tegoroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego – najpierw online pod koniec stycznia, a następnie w Singapurze. Elity dostaną wytyczne w jakim kierunku mają podążać. Ten raport nie jest ostrzeżeniem, tylko planem działania na najbliższe 5-10 lat, czyli do roku 2030, zgodnym z tzw. Agendą 2030.

Globaliści są już tak bezczelni, że nawet nie kryją się ze swoimi planami. Niby dlaczego, skoro większość społeczeństwa nie chce o tym wiedzieć, a gdy usłyszy to wyśmiewa od „teorii spiskowych”?

Na podstawie: WEForum.org
Źródło: Andarenmora.wordpress.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Skrupulatnie realizują plan ujawniony w filmie „Szach-mat dla ludzkości” z 2012 r.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. adambiernacki 06.10.2021 18:47

    Co to za bełkot?

  2. Szurnięty Mędrzec 07.10.2021 07:51

    @adambiernacki wizja kontrolerów z deep state, którzy planują skrzywdzić choćby ciebie. Polecam czytać ze zrozumieniem

  3. adambiernacki 07.10.2021 13:54

    @Szurnięty Mędrzec Wy tu kolego pana profesora nie uczcie czytania ze zrozumieniem bo pan profesor ze zrozumieniem czyta w wielu językach 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.