Raport komisji ws. śmierci Blidy

Opublikowano: 27.07.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 351

Sejmowa komisja, ds. wyjaśnienia okoliczności śmierci działaczki lewicy Barbary Blidy, pod przewodnictwem Ryszarda Kalisza, przyjęła raport końcowy. “Za” opowiedzieli się posłowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Platformy Obywatelskiej (5 osób), “przeciw” posłowie Prawa i Sprawiedliwości (2 osoby). Przyjęto większość poprawek PO, PSL i SLD, natomiast PiS tylko pięć (ze 102).

Stwierdzono, że Kaczyński i Ziobro odpowiedzialni są m.in. za to, że “realizując koncepcję wykluczania dużych grup obywateli, stworzyli system eliminowania, przy zastosowaniu przepisów prawa karnego, poszczególnych osób zaliczonych do tych grup, w szczególności w stosunku do Barbary Blidy”.

Istnieją także plany postawienia obu ww. polityków PiS przed Trybunałem Stanu, jednak nic nie jest przesądzone.

Źródło: Władza Rad


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. senseimarcel 27.07.2011 09:18

  Komuchy Blide na piedestały windują za to że wolała zakończyć swój marny żywot niż kumpli z układu sypnąć. A ci złodzieje jeszcze w PiS winnych szukają. To dopiero obłuda.

 2. SamWieszKto 27.07.2011 14:57

  Tylko czy będzie to rozsądne z ich strony postawić przed Trybunałem przywódce największej partii opozycyjnej jeszcze przed wyborami… Albo raczej czy będzie im się to opłacało

  Pozdrawiam 🙂

 3. someone 27.07.2011 16:02

  Kto sobie strzela w klatke chcąc się zabić? Ja wolałbym w skroń albo usta. I dlaczego właśnie wtedy zepsuła się kamera?

 4. 8pasanger 27.07.2011 16:11

  Jak wiadomo Blida była na tyle złośliwą samobójczynią ,że po samobójstwie starła swoje odciski palców z broni.To dopiero obłuda w obliczu śmierci człowieka seinseimarcel.

 5. mgmg 27.07.2011 18:10

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 7 – wyzwiska.)

 6. Grzegorz Marchewka 27.07.2011 20:07

  @8pasanger A gdzie przecczytałeś takie farmazony? W “Nie”? To może warto by się dowiedzieć, że Blida posiadała broń nielegalnie, hę? Jak każdy uczciwy obywatel.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.