Raper aresztowany za film na cześć chińskiego Roku Psa

Opublikowano: 24.02.2018 | Kategorie: Kultura i sport, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 467

Wee Meng Chee, malezyjski raper chińskiego pochodzenia, został aresztowany, ponieważ policja otrzymała cztery skargi na jego wideo, które opublikował z okazji chińskiego Nowego Roku, według tradycyjnego chińskiego kalendarz będącego Rokiem Psa.

Na wideo, zatytułowanym „Jak pies”, pokazani są tancerze, noszący maski psów i naśladujący psią kopulację a także słychać szczekanie psów z różnych krajów.

Raper został zatrzymany pod zarzutem “obrażania islamu i negatywnego wpływu na rasową jedność i harmonię”. W liczącej 32 miliony mieszkańców Malezji 60 procent to muzułmanie, pozostali to w większości osoby chińskiego pochodzenia. Psy uważane są przez muzułmanów za zwierzęta nieczyste.

Autorstwo: (g)
Źródło: WashingtonPost.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Abaddon 24.02.2018 12:56

  A może Watykan wznowi tradycyjne palenie na stosie dla niewiernych i praktykujących czary? Zadziwiające ile obsceniczności, pogaństwa i okultyzmu można znaleźć w popkulturze, prawie tyle co w black metalu – tyle że w ładnej otoczce. Może wznowi krucjaty? To by była zabawa. Ale nie ma szans, bo jest przesiąknięty agentami od talmudu.

 2. Youpidou 24.02.2018 14:49

  @Abaddon
  religia watykańska [pseudo chrześcijańska – rzymskokatolicka] traci z roku na rok co raz więcej baranów – całe szczęście;

  na nieszczęście zapraszana jest jej bratnia część [prostsza do przestrzegania, lecz bardziej radykalna] jakim jest islam. Co ciekawe jest to robione celowo, by zapełnić lukę odmóżdżania miejscowych od tysięcy lat nowszą [młodszą] równie szkodliwą ideologią.

  Już dziś za obrazę jakiejkolwiek sposób religii jak ,,dzień malowania mahometa” czy palenie kukieł odpowiada się przed ,,sądem”.

  okultyzm jest nawet w Watykanie, w Mekkce, złota świątynia w Indiach… tylko trzeba dobrze się rozejrzeć. o dziwo jedna z tych religii uważana jest za ostatnią, inna zaś uważa, że jest jak ta poprzednia – a w pierwszej jedna oddaje życie za inne jednostki – gdzie w pozostałych jemu zaprzeczają. co do innych praw jak jedzenie mięsa w tychże ,,regułach” woła pomstę do nieba.

 3. Youpidou 25.02.2018 18:36

  @Atos

  Lud cargo zareagował jak ludzie na ,,święty ogień” ,,x lat” temu
  https://www.youtube.com/watch?v=pd-o8ineMuE

  I ten precedens trwa do dziś…

  Ruch cyrkulacyjny został pewnie zaadaptowany tak samo jak ubieranie drzewek.
  Kto wie, czy nie została doprecyzowana liczba ,,7″ nie mówiąc już o czarnym sześcianie.

  Tylko jak to się zaczęło – i kto był tym pierwszym?
  Czy wszystkie religie miały początek w tym samym stuleciu?
  Dlaczego ludzie wciąż ,,czekają na powrót mesjasza czy sąd ostateczny” ?
  Przecież czekają już [niektórzy] 2 tysiące lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.