Rafalala ganiał z kijem ukraińskich nastolatków po Lublinie?

Opublikowano: 17.02.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2886

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak przebrany za kobietę mężczyzna, prawdopodobnie niejaki Rafalala, atakuje nastolatków. O zdarzeniu napisała Karolina Romanowska ze Stowarzyszenia „Pojednanie Polsko-Ukraińskie”.

„Przedwczoraj, w centrum Lublina, trzech ukraińskich chłopców w wieku 15-16 lat, członków młodzieżówki Stowarzyszenia »Pojednanie Polsko-Ukraińskie«, zostało zaatakowanych przez agresywnego mężczyznę przebranego za kobietę” – przekazała Romanowska. „Jeden z chłopców został wielokrotnie uderzony w twarz, inny był gryziony przez psa napastnika, a trzeci, w szoku, próbował zrozumieć sytuację i nawiązać kontakt z czarnoskórym znajomym atakującego, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków” – dodała.

„Do ataku doszło, ponieważ chłopcy rozmawiali między sobą po ukraińsku. Agresor, później zidentyfikowany jako agresywny transwestyta Rafalala, próbując sprowokować sytuację, zaczął nagrywać chłopców, goniąc ich z kijem i krzycząc oskarżenia o kradzież oraz wzywając ich do opuszczenia Polski. Jeden z zaatakowanych chłopców jest sierotą i bardzo aktywnym działaczem stowarzyszenia” – zakończyła.

Na nagraniu widać mężczyznę w kobiecym stroju, z długimi włosami, który – wraz z psem – goni grupę nagrywających zajście nastolatków. Krzyczy „złodziej” i wzywa do poczekania na policję. W ręce trzyma długi przedmiot.

Jak dodała Romanowska, szuka świadków zdarzenia. „Obiecuję, że za to, co ta osoba zrobiła moim chłopcom, nie odpuszczę i zamknę albo w psychiatryku, albo w więzieniu!!!” – oświadczyła.

Autorstwo: MM
Na podstawie: „X”
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. adambiernacki 17.02.2024 14:40

  Czyli pedofil w biały dzień gonił dzieci w kierunku ul. Staszica. Zajmiemy się tym.

 2. magicznemrau 17.02.2024 20:08

  @adambiernacki pedofil a transwestyta to 2 rozne historie, doksztalc sie nieco
  @MM nie ganial tylko ganiala i nie rafalala tylko rita chmiel skoro orzekl tak sad
  wideo krecone ziemniakiem, trudno powiedziec czy to ona wogole
  na wideo nie widac z jej strony nic co by mialo znamiona przestepstwa, domaga sie interwencji policji i ma do tego prawo

 3. Katarzyna TG 17.02.2024 20:50

  Nie wiem czy to ja jestem ślepa czy autor ale ja tam widzę smycz.

 4. rozrabiaka 18.02.2024 02:18

  “pedofil a transwestyta to 2 rozne historie, doksztalc sie nieco”
  “skoro orzekl tak sad”
  Wniosek: jaki sąd taki pedofil – hehe

 5. magicznemrau 18.02.2024 15:47

  masz dziwne wnioskowanie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.