Qumran i zwój wojny

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 410

Zwoje z Qumran do dzisiaj stanowią szereg nierozwiązywalnych zagadek. To jedno z najcenniejszych znalezisk na świecie. Wśród zwojów wyróżnia się ten, w którym spisane są słowa, które rzekomo wypowiedział sam Bóg, jak i zwój zwany „Wojna synów światła z synami ciemności”. Prawdopodobnie został napisany przez mesjanistyczną postać zwaną „Nauczycielem Sprawiedliwości”. Kim był ów „Nauczyciel Sprawiedliwości”? Czy Jezus Chrystus z Nazaretu, należąc do sekty Esseńczyków, miał możliwość spotkania owej postaci? Co zawiera wojenny zwój?

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 3,50 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 14.01.2022 19:09

    Jedna z ciekawych przepowiedni prezentowana w zwojach jest przepowiednia ze Essenczycy zostana wygnani ze swojego kraju, ale po 600 latach powroca, czyzby to byl ich powrot jako muzulmanow?.
    Kto moze tlumaczyc i opracowywac zwoje decyduje fundacja Rekefellera. Kazdy taki “uczony” musi byc zydem, i dostaje te prace dozywotnio, z zaplata okolo 200 tys. dolarow rocznie. Dopiero po smierci jednego “badacza” moze byc wybrany nastepny. I bedzie to trwalo dopuki sie nie skonczy opracowywania i publikacji, czyli wiecznie.
    Bardzo ciekawy jest zwoj miedziany, gdzie opisane sa miejsca ukrycia kilkadziesiat ton zlota, kilkaset ton srebra, i mnostwo kamieni szlachetnych. Skarb ten byl w dyspozycji prawidlowego krola zydowskiego z dynastii Davida. Zreszta na funkcjonowanie dworu krolewskiego Essenczycy zbierali podatki w calej Palestynie, az do powstania Zelotow.
    Brakuje mi tutaj powiazan z Machabeuszami i dlaczego powstala ta sekta, a wlasciwie odlam religii judaistycznej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.