Putin, Putin, ale kto po nim?

Opublikowano: 09.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 720

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. rozrabiaka 09.02.2024 13:28

  Obejrzane. Do polecenia

 2. magicznemrau 10.02.2024 18:43

  jak to kto po nim? byle nie DIP bo to moglaby byc tragedia dla kraju

 3. rozrabiaka 11.02.2024 00:45

  @magicznemrau nie wiem czym się przejmujesz, wyszło, że 75 procent obywateli uwielbia stan w którym jest a kanał pana Maciaka zostanie skasowany jeżeli będzie zagrażał wykonawcom z “wall street”

 4. magicznemrau 12.02.2024 21:00

  nikomu nie zagrozi bo sam tez klamie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.