Putin jak Duda, walczy z LGBT

Opublikowano: 11.06.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 400

Kampania przed rosyjskim referendum konstytucyjnym, które m.in. może przedłużyć władzę prezydenta Władimira Putina nawet do 2036 r., wystartowała od publikacji półtoraminutowego klipu wideo promującego tradycyjne wartości. Prezydent w nim nie występuje, poparcie dlań ostatnio nieco słabnie, ale treść tego wideo jest taka, że „YouTube” od razu go usunął. Wideo jest konsekwentnie usuwane, ale spot można zobaczyć jeszcze na poniższej kopii.

https://www.youtube.com/watch?v=1Av0IVsZRoM

Akcja rozgrywa się w roku 2035, w sierocińcu. Jego kierowniczka przygotowuje ok. 5-letniego chłopca do adopcji. „Pietia, cieszysz się, że zobaczysz twego tatę i mamę? Dziecko się cieszy, więc kierowniczka zaprasza przyszłego ojca, który zabiera go na zewnątrz. „A gdzie jest mama?” – pyta Pietia. „Oto ona, twoja nowa mama” – wtedy z samochodu wychodzi mocno zniewieściały, umalowany facet i daje dziecku prezent, sukienkę. Pietia jest rozczarowany i przestraszony. Kierowniczka spluwa na ziemię. „Nie przejmuj się, teraz będziesz miał kompletną rodzinę” – mówi ojciec, a głos spoza kadru: „Taką Rosję wybierasz? Zdecyduj o przyszłości kraju. Głosuj za poprawkami do konstytucji.”

Gdyby więc miało wygrać „nie”, taki ma być scenariusz przyszłości. Według badań socjologicznych, ponad 80 proc. Rosjan uważa związki homoseksualne za godne społecznego potępienia. Kreml idzie więc drogą gloryfikacji wartości tradycyjnych, jak „wiara w Boga”, „pamięć o obrońcach ojczyzny”, „obrona prawdy historycznej”, czy „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny”. Nie ma mowy o legalizacji innych związków, jak na „perwersyjnym Zachodzie”.

Klip został wyrzucony przez „YouTube”, ale pojawia się w telewizji i internecie, by wznowić kampanię przed referendum przewidzianym na 1 lipca, przerwaną z racji epidemii COVID-19. Rachunek jest prosty: głosowanie antygejowskie ma większe szanse zmobilizować elektorat, niż bezpośrednio na prezydenta, którego popularność spadła najniżej od czasu, gdy objął władzę. Jest ona ciągle wysoka, lecz – ironia losu – aktor, który na wideo gra „matkę” chłopca, Aleksander Filimonienko, ogłosił, że zagłosuje na „nie”.

Autorstwo: JSz
Źródło: Strajk.eu

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 3 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 12.06.2020 05:22

    Co innego ludzie o innej/dziwnej/nienormalnej orientacji seksualnej, a co innego nachalna, chamska propaganda LGBT, która uderza zarówno w normalnych ludzi jak i w odmiennych. A co do spotu, to tutaj liczą się kalkulacje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.