Pustynna Strefa Ciszy w Meksyku

Opublikowano: 10.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 613

O tym nadzwyczajnym miejscu mówiono już w XIX wieku. Miejscowi rolnicy często podawali, że od czasu do czasu z nieba na ziemię spadały gorące kamienie i często widują kule ognia mknące po niebie niczym błyskawica. W 1963 roku strefa stała się miejscem badań geofizycznych w czasie których wszystkie przyrządy i instrumenty oparte na elektryczności i działaniu fal elektromagnetycznych nagle zawodziły. Obszar ten uznawany jest za strefę anomalną i charakteryzuje się tym, że na jego terytorium nie działają ani telewizory, ani odbiorniki radiowe. Dodatkowo odbiór różnych transmisji elektromagnetycznych, jest praktycznie niemożliwy, a kompasy często wariują nie wskazując północy. Życie w tym miejscu pojawia się tylko pobliżu źródeł tryskających z ziemi, a wokół jałowej równiny rozciągają się tylko kolczaste krzaki, które mają nieprawidłowe, trudne do wyjaśnienia mutacje podobnie jak inne nieliczne rośliny występujące w tej strefie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.