Pustki na manifestacji „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy

Opublikowano: 10.10.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1748

Prawie nikt nie przyszedł na manifestację „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy. To nie pierwszy taki przypadek w historii akcji. Zupełnie inne spojrzenie na frekwencję ma działacz Konfederacji Korony Polskiej z Podkarpacia, Jacek Ćwięka. „Przewinęło się kilka setek osób. Akcja odnosi SUKCES!” – twierdzi.

Zdjęcia z manifestacji „Stop Ukrainizacji Polski” w Dębicy, na których widać niewielkie zainteresowanie, pobudziły gorącą dyskusję. W obronie akcji stanął działacz Konfederacji Korony Polskiej z Podkarpacia, Jacek Ćwięka. „Proszę zobaczyć tę »zerową« frekwencję” – napisał, dołączając do swojego komentarza dwa zdjęcia.

Na pierwszym ze zdjęć widać kilkanaście osób, z których część siedzi na ławkach, albo spaceruje po placu, a więc nie wiadomo, czy ma jakiś związek z akcją Konfederacji. Na drugim z nich widać 4 działaczy Konfederacji w rozmowie z dwoma innymi mężczyznami.

Wcześniej szerokim echem odbiły się pustki na placu podczas akcji „Stop Ukrainizacji Polski” w Sanoku.

Wideo: YouTube.com
Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. maxon37 10.10.2022 16:19

    Panowie te media MediaNarodowe.com należą do rządu niedługo będzie również telewizja w sieciach kablowych lub satelitarnych a ich artykuły są tyle warte co na tvp.info. Panowie myśleć i szukać z dobrych źródeł

  2. Admin WM 10.10.2022 19:22

    „Panowie myśleć i szukać z dobrych źródeł”

    Z informacjami z kraju ostatnio zaczynam mieć problemy i szukam nowych źródeł. Część stron, z których licencji korzystały WM, przestała działać lub publikują niewielką ilość nowości (np. kiedyś 10 dziennie, teraz 1 nowość na 2-3 dni). Z informacjami zagranicznymi jest lepiej, ponieważ znam wiele zagranicznych stron, na bazie których można tworzyć własne informacje, ale z polskimi mam problemy.

    Jeśli ktoś z Was zna warte uwagi niezależne polskie strony – proszę o podesłanie mi linków. Spróbuję nawiązać z nimi współpracę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.