Psychonautyka – rozmowy z duchami

Opublikowano: 18.05.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 844

Licznymi opowiadaniami o pojawianiu się w zwierciadłach duchów zainteresował się Raymond A. Moody, naukowiec, psychiatra który odważył się rozpocząć systematyczne badanie stanów pośmiertnych człowieka. Postanowił on potwierdzić lub odrzucić teorię o niesamowitych właściwościach luster. Eksperymenty Moodyego są kontynuowane przez słynnego psychoterapeutę Viktora Vetvina z Sankt Petersburga, który napisał książkę o interakcji człowieka z lustrami (“The Mysterious Mirrors.” Wydawnictwo RIC MDK M., 2002.), z powodzeniem stosuje lustra w swojej praktyce. Obecnie doświadczenia przeprowadzane są w centrum “Psychomantus”, gdzie znajduje się specjalny lustrzany pokój do rozmowy z duchami. Praca z lustrami odbywa się na profesjonalnym poziomie. Aby poprawić efektywność “wejścia przez szkło”, wykorzystuje specjalną muzykę, która synchronizuje pracę półkul mózgowych. O sposobie rozmowy z duchami i innymi doświadczeniami w tym zakresie dowiecie się Państwo z dzisiejszego filmu. Zapraszamy do oglądania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.