Psychonautyka – rozmowy z duchami

Opublikowano: 18.05.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 326

Licznymi opowiadaniami o pojawianiu się w zwierciadłach duchów zainteresował się Raymond A. Moody, naukowiec, psychiatra który odważył się rozpocząć systematyczne badanie stanów pośmiertnych człowieka. Postanowił on potwierdzić lub odrzucić teorię o niesamowitych właściwościach luster. Eksperymenty Moodyego są kontynuowane przez słynnego psychoterapeutę Viktora Vetvina z Sankt Petersburga, który napisał książkę o interakcji człowieka z lustrami (“The Mysterious Mirrors.” Wydawnictwo RIC MDK M., 2002.), z powodzeniem stosuje lustra w swojej praktyce. Obecnie doświadczenia przeprowadzane są w centrum “Psychomantus”, gdzie znajduje się specjalny lustrzany pokój do rozmowy z duchami. Praca z lustrami odbywa się na profesjonalnym poziomie. Aby poprawić efektywność “wejścia przez szkło”, wykorzystuje specjalną muzykę, która synchronizuje pracę półkul mózgowych. O sposobie rozmowy z duchami i innymi doświadczeniami w tym zakresie dowiecie się Państwo z dzisiejszego filmu. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o