Przypadkowa przyjaźń na miliardy

Opublikowano: 03.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1337

Wielka oksydacja Ziemi była największą katastrofą ekologiczną na naszej planecie. Spowodowała ona największe wymieranie w dziejach życia, zabijając do 98% wszystkich organizmów. Życie jednak niczym feniks, odrodziło się z popiołów, a uwolnione nisze ekologiczne i nowe warunki środowiskowe umożliwiły rozwój gatunków o niespotykanej wcześniej złożoności. Zapraszamy Was w podróż na Ziemię sprzed dwóch miliardów lat – do świata pierwszych eukariontów.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.