Rząd forsuje przymus leczenia i zabierania własności

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1654

Premier Mateusz Morawiecki forsuje tzw. „prawo” przymusu leczenia i zabierania własności prywatnej. Program Macieja Maciaka z przeglądem ważnych lub mało znanych informacji.

30

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 20.09.2022 08:54

  No tak… a ja głupi kiedyś (2012) sobie żarty robiłem że nadejdą czasy gdy Rosja będzie oazą wolności… a oni nam tu szykują obóz koncentracyjny…. jeszcze dodać program mieszkanie+ – ale dla przybyszów ze wschodu… i zgadnijcie – preferencje przy zatrudnianiu w administracji publicznej…

 2. nazizm to ideologia lewicowa 20.09.2022 15:07

  To tak, jak z tym plotem na granicy z Bialorusia. Byly glosy, ze nie ma on chronic Polski przed nachodzcami, tylko zapobiegac ucieczkom z naszej ojczyzny. I tak oto kolejna szurowska teroria spiskowa moze stac sie rzeczywistoscia.

 3. Foxi 20.09.2022 19:34

  Taka ważna informacja a tylko 2 komentarze? Czym zajmują się Polacy? Skoro nie interesują się swoją przyszłością to co robią, że takie obrzydliwe rzeczy wymierzone przeciwko nim nijak ich nie wzruszają…

 4. Jack Ravenno 20.09.2022 23:27

  Wzruszają, wzruszają tyle, że nie ma co drzeć ryja po próżnicy, a się metodycznie do ychnich “niespodzianek” przygotować. Jesteś przygotowana/y?

  To, że sobie jakieś pierd.o.ły uchwalają – nie znaczy, że jest to prawo. To również może być bezprawie na całego. Odbieranie własności pod jakimkolwiek pretekstem to bezprawie. Tak samo odbieranie wolności pod jakimkolwiek pretekstem to bezprawie.

  Przecież ci zbrodniarze mogą uchwalić także “prawo” do zabijania niepokornych. I co wtedy? Jest prawo? No jest! Akurat…

  “Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem”
  Thomas Jefferson

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.