Przyjdziemy i sprawimy, że Ukraina wygra!

Opublikowano: 24.03.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2866

Kilka miesięcy temu senior izraelskiej partii Likud wystąpił na rosyjskim rządowym anglojęzycznym portalu RT.com i groził Moskwie za jej wsparcie dla Hamasu i wrogów państwa żydowskiego.

Amir Weitmann jest szefem libertariańskiego klubu Likud i według doniesień jest bliskim powiernikiem premiera Benjamina Netanjahu. W wywiadzie dla „RT” Weitmann nie przebierał w słowach. „Zdaję sobie sprawę, że jesteście na rosyjskiej liście płac i że jest to rosyjska propaganda, ale powinniście być bardzo ostrożni” – zaczął Weitmann. „Dlatego, pozwolę sobie powiedzieć, że zakończymy tę wojnę. Wygramy, ponieważ jesteśmy silni. A potem Rosja zapłaci za to cenę. Możecie mi wierzyć, Rosja zapłaci”.

„Rosja zapłaci?!” – dopytywał pełen niedowierzania prowadzący.

Weitmann wyjaśnił, dlaczego i w jaki sposób: „Rosja wspiera wrogów Izraela. Rosja wspiera nazistów, którzy chcą popełnić ludobójstwo na nas i Rosja zapłaci za to cenę. Wygramy tę wojnę. Wtedy nie zapomnimy o tym, co robicie, nie zapomnimy, przyjdziemy i sprawimy, że Ukraina wygra. Upewnimy się, że wy, jako Rosja, zapłacicie cenę za to, co zrobiliście”.

Źródło zagraniczne: IlParagone.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 24.03.2024 19:00

    Wygląda na to że sataniczna retoryka musi być odwrócona o 100% względem prawdy – cytuje: “Rosja wspiera nazistów” To kto zatem walczy z banderowcami? To taki ich znak rozpoznawczy. Chyba muszą tak gadać dziwacznie na odwrót, bo inaczej ich bóg po nich przychodzi z tym prętem żelaznym i im błogosławi. Tym prętem rozpalonym czy jakoś tak… im błogosławi. Jak widać po ostatnich wydarzeniach w Moskwie przyszli i zrobili to tak jak im tradycja nakazuje po swojemu. Czyli; nóż w plecy, szkło mielone do jedzenia, zdechłe psy do studni itp terror.

  2. akami 02.04.2024 14:13

    Musimy zrozumieć, że ta zwyrodniała genetycznie nacja musi istnieć na świecie. Jeśli by nie było chazarskiego satanistycznego zła, to nie byłoby relatywizmu, nie byłoby tych ogromnych duchowych pokładów dobra na świecie. Ponieważ nieważne jest to co się dzieje ogólnie, ważne jest jak na to reaguje wrażliwa jednostka.
    Przykładem jest np poświęcenie ojca Kolbe. Z punktu widzenia szydo chazarskiego zwierzęcia ks. Kolbe był słabym człowiekiem, zrezygnowanym, poddał się. Szydo chazar rozumuje jak zwierzę. Dla niego takie poświecenie życia dla drugiego człowieka jest niepojmowalne. On siebie stawia w centrum, nie rozumie głębszego sensu istnienia i stara się zarażać animalizmem innych. Szydo chazar pojmuje Innymi kategoriami, serwilizmem, korzyścią doraźną, zyskiem, wykorzystaniem, oszustwem, itp, nie wiezry w duchowy rozwój i duchową ewolucję. To sa dwa genetyczne światy. Jak ogień i woda. ich cywilizacja śmierci oparta na wyzysku i abberacjach vs nasza cywilizacja życia oparta na więziach i wartościach uniwersalnych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.