Przy wjeździe do Rosji pobiorą odciski palców

Opublikowano: 28.05.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 336

W Rosji planowane jest wprowadzenie obowiązkowej procedury pobierania odcisków palców cudzoziemcom wjeżdżającym na terytorium kraju. Początkowo dotyczyć to będzie podróżnych z krajów bezwizowych, później procedurą daktyloskopii mogą zostać objęci wszyscy cudzoziemcy wjeżdżający do Rosji.

“Od 2015 roku w Rosji zostaną wprowadzane elektroniczne paszporty, które będą zawierać dane biometryczne właściciela – odciski palców. Jeżeli takie dane będą pobierane od Rosjan, to dlaczego nie mielibyśmy przeprowadzać daktyloskopii w przypadku obywateli innych krajów” – powiedział członek Rady Federacji, Rusłan Gattarow.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Luk 28.05.2013 11:44

    I zaczyna się robić mało zabawnie.

  2. Murphy 28.05.2013 12:55

    Mnie nie byli w stanie pobrać odcisków palców do nowego paszportu. Widocznie za dużo remontów zrobiłem is się odciski zatarły. Paszport i tak dostałem i wcale nie jestem z powodu braku odcisków smutny. 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.