Zobaczcie, co nam szykują!

Opublikowano: 14.02.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2384

Zobaczcie, co elity nam szykują! Mają już narzędzie do prześwietlania obywateli na wylot — kalkulator śladu węglowego. Plan Wielkiego Resetu, po którym Twoje pieniądze będą kontrolowane i blokowane, gdy przekroczysz indywidualny limit CO2, znów zrobił krok do przodu.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. AlbertW41 22.02.2023 03:52

    Dlatego trzeba walczyc o gotowke, bo tylko glupi da sie zaszczepic, zaczipowac i pozbawic fizycznych pieniedzy.

  2. Fenix 25.02.2023 06:43

    Ja uważam że najwyższy czas pozbyć się elit ,i od tego trzeba zacząć! By z zasobów planety Ziemia korzystali wszyscy w równym stopniu . Stop elitom,ich pieniądzom i władzy nad ludźmi . Ich pieniądze i władza korumpuje ludzi, wyzyskuje ludzi, manipuluje ludźmi, wywołuje wojny , tworzy podziały . Elity oszukują kłamią , uwłaczając godności ludzi. Wraz z ich bankami , korporacjami , instytucjami, sprzedajnymi politykami marionetkami. Gilotyna na elity !

  3. Fenix 25.02.2023 07:33

    Autorze komu się spowiadasz ? Nie odpowiadaj ! WETO tym niewidzialnym elitom stetryczałych głupców! Dość władzy elit, to zastój ! Dla władzy Ja tworzenie ,to rozwój !

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.