Przestańcie demonizować Wenezuelę!

Opublikowano: 22.01.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 936

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden powinien obrać kurs na zakończenie demonizacji Wenezueli, uważa prezydent kraju Nicolas Maduro.

W środę Demokrata Joe Biden złożył przysięgę i objął urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jak zapowiedział, do priorytetów jego polityki należą walka z COVID-19, zmiany klimatyczne, sprawiedliwość rasowa, gospodarka, służba zdrowia, migracja i odbudowa pozycji USA na świecie.

„Apeluję, aby nowy rząd USA skończył z demonizacją rewolucji boliwariańskiej i Nicolasa Maduro oraz przewrócił stronę z kłamstwem, demonizacją i nienawiścią (…) wobec Wenezueli” – podkreślił. Przemówienie Maduro było transmitowane na „Twitterze”.

„Wzywam, by naprawiono poważne błędy i aby Biden wziął lejce władzy i porzucił politykę demonizowania społeczeństwa i rewolucji boliwariańskiej (…), żeby Joe Biden poznał Maduro” – dodał prezydent kraju.

Maduro wyraził także nadzieję, że wraz z objęciem władzy przez Bidena zmieni się stosunek do Wenezueli.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o