Do ruchu Okupuj Wall Street

Opublikowano: 09.11.2011 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Do ruchu Okupuj Wall Street

Liczba wyświetleń: 486


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Deep 09.11.2011 09:27

  30 minut gadania o kredytach.
  Najlepsza opcja? Nie brać ich 🙂

 2. Ukryty 09.11.2011 13:23

  D.Icke nadal w formie. Dawno nie widziałem już jego publikacji. Interesowało mnie niezwykle co ma do powiedzenia odnośnie Okupacji Wall Street i czy weźmie pod uwagę kwestie finansowania tej działalności przez tego całego Sorosa i jak to skomentuje. Cóż mogę powiedzieć, nie zawiodłem sie… 🙂

 3. nadzieja 10.11.2011 00:56

  Nie rozważać teoretyki – działać! z ostrożnością, rozwagą, myślą główną: małe jest piękne.
  To jest jego przesłanie i bardzo ważne. Organizujmy się lokalnie. Nie ważne czy jesteśmy wierzący, czy ateiści. Jesteśmy obuwatelami państwa, które tworzymy i chcemy, żeby każdy w nim był szczęśliwy i miał możliwość samorealizacji. Chcemy Przyszłości dla naszych dzieci i od nas ta przyszłość zależy. W interenecie krąży wiele petycji do podpisywania dla blokowania okrutnych zapisów prawa, jedną z nich jest sprzeciw dla prawa geologicznego i górniczego, które ma wejść w życie od 1 stycznia 2012r. Trzeba tą petycję podpisywać i rozsyłać w cały świat. Trzeba to prawo zatrzymać. Ono odbiera obywatelom Polski prawa do własności ziemi na rzecz globalnych korporacji. Ono daje prawo odebrania nam wody pitnej wykorzystywanej pzrez nich do procesu technologicznego – miliardy ton wód podziemnych. Każda wiertnia będzie brała wodę z własnych studni na swoim terenie, za którą nie będzie musiała płacić, bo art. 20 nowego prawa daje im tą wodę za darmo!
  W ineternecie jest film z Chevronem, na którym jest tego potwierdzenie. Opłaty lokalne za wodę wzrosną przeogromnie. To się już zaczyna. Wielu ludzi za chwilę nie będzie stać na korzystanie z wody. Władze lokalne z PO zaczynają masowo sprzedawać wodociągi obcym firmom – dlaczego? Bo jeżeli woda straci jakość, będzie zanieczyszczona lub będą braki w dostawach, to będzie wina innych firm.Tak jak mówi D.Icke. Powstaje problem – zrzucamy go na kogo innego. Obywatele kopcie się w Sądach o jakość swojej wody do picia. Bez wody nie ma warunków do życia. Zatrzymajmy to g(łupkowe) szaleństwo. Niestety skutki dotkną również i tych co dziś za belejaką kasę dają sie kupić. Przykład z ekspansją hipermarketów w Polsce daje korporacjom oczywistą wiedzę, że biednych rolników kupią za psi pieniądz. Tak dzieje sie się już w ielu regionach. Zajrzyjcie na zakładkę Facebook p.t. niedlagazułupkowego. Dlaczego poddajemy sie tak totalnej manipulacji. Handel koncesjami wszedł już do drugiego obiegu. A odwierty są wykonywane. Za chwilę niezależnie od tego czy z dużą ilością chemikaliów czy nie, wypompują nam nasz deficytowy skar jakim jest woda pitna. Czy będzie miało znaczenie wtedy skąd bierzemy gaz ziemny? – ile będzie wtedy w Polsce kosztowała WODA?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.