Przerażająca prawda o dziewicach z raju

Opublikowano: 25.06.2020 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1351

Wiadomość z obozu koncentracyjnego w Gazie z dnia 8 maja 2020, przekazana przez uczonego w islamie Ahmada Khadoura, w kazaniu wygłoszonym pod gołym niebem przed ruiną jego posiadłości.

Jak poinformował duchowy przywódca, z powodu blokady i syjonistycznej okupacji liczba dziewic w raju została zredukowana z 72 do zaledwie dwóch. Uczony nie powiedział tego wprost. Informacja została przekazana w kazaniu chwalącym piękno raju i doskonałość przydzielonych pośmiertnie dziewic. Raz jeszcze usłyszeliśmy zapewnienie o wyższości dziewic pośmiertnych nad śmiertelnymi. Obietnica wiecznego życia seksualnego w raju jest niezmienna i równie kusząca, jak wcześniej, chociaż zdecydowanie skromniejsza.

Ahmad Khadura mówił: „Chwała Allahowi, który stworzył piękne dziewice w raju, które są tak piękne jak rubiny i korale. Allah stworzył je dla wiernych „czyste i ze spuszczonymi oczyma, nietknięte ani przez człowieka ani przez duchy”. Bracie mój, czy ją kochasz. Wchodząc do raju dostaniesz dwie żony. Nie będą miały nigdy menstruacji, ani nie będą rodziły dzieci, ani śliny, ani śluzu, żadnego moczu czy ekskrementów. Gdyby kobieta z Raju spojrzała na ludzi na ziemi, wypełniłaby ziemię światłem i cudownym zapachem. Dlatego otrzymasz w Raju potencję wielu mężczyzn. Zapytano Posłańca Allaha: „Ale czy damy radę?” Odpowiedział, że każdy będzie miał potencję stu mężczyzn”.

„Dziewice z raju będą o ciebie zazdrosne i będą dla ciebie śpiewały. Nie będzie to taki śpiew jak Umm Kulthum. O ty, który dajesz się uwodzić obscenicznymi piosenkami, który słuchasz rozpustnych piosenek, nie narażaj się na utratę śpiewów dziewic z Raju, z ich cudownymi głosami”.

Nie tylko informacja o dramatycznej redukcji liczby przyznawanych pośmiertnie rajskich dziewic poruszyła wiernych: ruiny domu uczonego w islamie zostały splądrowane przez złodzieja z obozu palestyńskich uchodźców w Gazie. Jak się okazuje, łupem złodzieja padły cztery seks lalki chińskiej produkcji z izraelską elektroniką i japońskim oprogramowaniem (z doładowaniem i możliwością aktualizacji oprogramowania przez otwór w lewym uchu). Uczony powiedział dziennikarzom, że seks lalki zostały prawdopodobnie podrzucone w jego domu przez okupantów w ramach walki z jedyną prawdziwą religią. Stanowczo podkreślił, że jego ideał rajskich dziewic nie ma żadnych związków z włamaniem, a twierdzenie złodzieja, że lalki pochodzą z jego domu, może być próbą wprowadzenia policji Hamasu w błąd. Wszystkie żony uczonego zapewniają, że jego obraz rajskich dziewic jest prawdziwy.

Ponieważ uczony odmówił przyjęcia odzyskanej własności, seks lalki przepadły na rzecz skarbu państwa Palestyna. Nie wiadomo jeszcze, czy zostaną przekazane Ministerstwu Dziedzictwa Religijnego, czy Ministerstwu Zasobów Naturalnych.

Autorstwo: Andrzej Koraszewski
Źródło: StudioOpinii.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
franek
Użytkownik
franek

Koraszewski to znany syjonista. Wszystkie jego wieści z Gazy są na tego typu poziomie. Gazę wg. niego zamieszkują głównie bogaci, zdegenerowani brodacze.

Wojna INFO
Użytkownik

Jak tak patrzę na opis tych dziewic to podejrzanie podobne do sztucznych “dziewic” produkowanych przez firmy Hi-Tech. Zwłaszcza ten brak wydzielin zmuszający męczennika do używania w niebie wazeliny.