Przeprowadzono pierwszy na świecie przeszczep ludzkiej głowy.

Opublikowano: 18.11.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3

Nauka i technologia Pierwszy na świecie przeszczep ludzkiej głowy został przeprowadzony w Chinach, na martwej osobie, podczas 18-godzinnej operacji, która wykazała, że ​​udało się z powodzeniem ponownie połączyć kręgosłup, nerwy i naczynia krwionośne.

Na piątkowej konferencji prasowej w Wiedniu włoski profesor Sergio Canavero, dyrektor Turin Advanced Neuromodulation Group, ogłosił, że zespół z Harbin Medical University “zrealizował pierwszy przeszczep ludzkiej głowy” i powiedział, że “niedługo” zostanie przeprowadzona operacja na żywej osobie.

Operacja została przeprowadzona przez zespół kierowany przez dr Xiaoping Ren, który w ubiegłym roku z powodzeniem przeszczepił głowę do ciała małpy.

Prof Canavero, powiedział: “Wykonano pierwszy przeszczep na ludzkich zwłokach. Pełna wymiana głowy od dawcy w fazie śmierci mózgowej jest kolejnym etapem.”

Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o