Przepowiednie Baby Wangi na rok 2018

Opublikowano: 26.12.2017 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 737

Baba Wanga, to znana na świecie mistyczka, znachorka i jasnowidząca, która za życia wsławiła się przewidywaniem przyszłości i leczeniem wielu osób. Co bułgarska wieszczka przewidziała na rok 2018?

Choć Baba Wanga zmarła w 1996 roku na raka piersi, to jej przepowiednie do dzisiaj budzą wiele kontrowersji i nie mniej zainteresowania, ponieważ zostawiła po sobie przepowiednie kończące się na wieku… 51!

Dotychczas wiele osób wierzy, że niepiśmienna i niewidoma kobieta przewidziała atak na nowojorskie WTC z 11 września 2001 roku, powstanie ISIL oraz wielkie tsunami z grudnia 2004 roku. Warto więc przynajmniej mieć świadomość, co przewidywała na zbliżający się wielkimi krokami rok 2018.

Według Baby Wangi zwanej także “Nostradamusem z Bałkan” w 2018 roku na świecie wyrośnie nowe światowe mocarstwo, które przewyższy swoją potęgą USA, a będą to Chiny. Oprócz tego ludzkość w 2018 odkryje “nową formę energii” na planecie Wenus. Co ciekawe pewne wyjaśnienie i interpretacja tych przepowiedni istnieje w rzeczywistości.

W 2018 roku NASA planuje wystrzelić sondę kosmiczną Parkera, która będzie pierwszą próbą zbadania wnętrza korony słonecznej. Sonda ma być wystrzelona 31 lipca przyszłego roku, a dwa miesiące później ma minąć Wenus i wykorzystując jej pole grawitacyjne ma się udać w pobliże naszej macierzystej gwiazdy. W istocie sonda w ciągu 6 lat będzie wykorzystywała grawitację Wenus aż siedmiokrotnie, co pozwoli jej na wykonywanie kolejnych pomiarów. Być może sonda odkryje sposób na efektywne wykorzystanie wiatru słonecznego?

Druga część przepowiedni Wangi na 2018 dotycząca Chin jest także prawdopodobna . Dwa lata temu grupa badawcza “The Conference Board” szacowała, że udział Chin w światowym PKB przewyższy udział USA właśnie w 2018 roku. Gospodarka państwa środka w ostatnich latach regularnie odnotowuje wzrosty i już w 2015 roku jej udział w światowej gospodarce wynosił 15,6 proc. W tym samym roku udział USA wynosił 16,7 proc., ale wielu ekonomistów przewiduje, że w 2025 stopnieje on do poziomu 14,9 proc. Okazuje się, że przewidywania niewidomej Bułgarki mogą się jednak sprawdzić.

Przewidywania Baby Wangi już miały się sprawdzić, ponieważ w 1989 roku twierdziła, że w przyszłości “dwa stalowe ptaki” zaatakuje “dwóch amerykańskich braci”, co przywodzi na myśl atak na WTC z 11 września 2001 roku.

“Horror, horror. Dwóch amerykańskich braci upadnie, po tym jak zostaną oni zaatakowani przez stalowe ptaki. Wilk będą wyć w krzakach i poleje się niewinna krew” – mówiła wtedy Baba Wanga.

Przepowiednie Bułgarskiej mistyczki jednak można traktować z pewną dozą sceptycyzmu, ponieważ w 2010 roku przewidywała III Wojnę Światową, która miała zakończyć się w październiku 2014 roku, a jak wiemy żadnej wojny światowej w tym czasie nie było. Chyba, że coś przegapiliśmy?

Przepowiednie Baby Wangi na kolejne lata są także ciekawe. Jedna z nich mówi na przykład, że w 2043 roku Europa i świat zaczynają się odradzać ekonomicznie oraz, że Europa jest w większości muzułmańska. Wiele z tych przepowiedni jest jednak mocno niejasnych, ponieważ na 2028 przewiduje wynalezienie nowego źródła energii, ale jednocześnie w tym samym ma zapanować głód. Na 2076 roku Bułgarka przewiduje z kolei “bezklasowe społeczeństwo”, które przywodzi na myśl… komunizm?

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. maciek 26.12.2017 23:01

    Jeżeli przez następne 4 dni sprawdzi się chociaż jedna przepowiednia z poprzedniego roku to przeczytam ten art.

  2. maciek 03.01.2018 14:35

    jest 3stycznia 2017 coś z przepowiedni poprzednich się sprawdziło?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.