Przepowiednia Hermesa sprzed 2000 lat

Opublikowano: 03.08.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1809

„Lament Hermesa” to najstarsza przepowiednia dla świata, która pochodzi sprzed ponad 2000 lat. Czy właśnie spełnia się na naszych oczach?

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 04.08.2023 03:49

    Tak to rawda to co przewidzial dzieje sie na naszych oczach, tyle ze wiekszosc nawet nie zrozumie tego przekladu. Zrozumieja tylko ci ktorzy sa w mniejszosci, ktorzy mysla inaczej, ida w przeciwnym kierunku niz reszta. Idac z nurtem dostosowujemy sie do narracji tych co nami kieruja i mowia nam jak myslec. Trzeba zawsze wszystko kwestionowac, zadawac pytania, zmuszac innych do poslugiwania sie wlasnym rozumem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.