Przelatujący samolot zrzucił zawartość toalety na Brytyjczyka

Opublikowano: 22.10.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1390

Do niesłychanego zdarzenia doszło w angielskim Windsorze. Przelatujący samolot zrzucił nieczystości z toalety na… mężczyznę przebywającego w swoim własnym przydomowym ogródku. Sprawą zajął się lokalny council.

Niewiarygodny pech dosłownie dotknął pewnego mieszkańca Windsoru. Przelatujący samolot spuścił wiadomą zawartość toalety prosto nad jego domem. Niestety, mężczyzna przebywał w tym momencie na dworze, w swoim ogródku, czyli dokładnie w miejscu, gdzie z nieba spadły odchody. Cała śmierdząca zawartość pokładowej łazienki rozprysła się akurat tam, gdzie stał.

Sprawą, o której poinformowała BBC, zajął się lokalny council – po zgłoszeniu incydentu przez poszkodowanego mężczyznę. Cytowana przez brytyjski dziennik radna Karen Davies powiedziała w rozmowie z „The Royal Borough Of Windsor & Maidenhead”, że ​​była „przerażona” słysząc o incydencie. Opowiadając, co przytrafiło się mieszkańcowi Windsoru, stwierdziła również, że „cały ogród i parasole ogrodowe oraz on” zostały „pokryte” odchodami.

Radna Clewer East miała skontaktować się w sprawie zdarzenia z wyborcami, ponieważ „co roku zdarza się wiele incydentów z zamarzniętymi ściekami z samolotów, ale to nie było zamarznięte, a cały ogród mężczyzny został zachlapany w bardzo nieprzyjemny sposób (…). Był wtedy w ogrodzie, więc to naprawdę okropne, okropne doświadczenie”.

John Bowden, radny Eton & Castle, stwierdził, że takie zdarzenia są niezwykle rzadkie i ich „szansa jest jedna na miliard”. Radny przypuszcza, że duże znaczenie miała ciepła pogoda tego dnia, przez którą stan zawartości toalety mógł ulec radykalnemu pogorszeniu, ponieważ do incydentu doszło w lipcu tego roku. Jak informuje portal Metro, toalety samolotowe są tak skonstruowane, że co do zasady przechowują odchody w specjalnych zbiornikach, których zawartość usuwana jest zwykle dopiero na lotnisku. Sprawę tego niebywałego incydentu nadal wyjaśnia council.

Autorstwo: Jakub Mróz
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 9 , średnia ocena wartości wpisu: 4,67 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. elroman 22.10.2021 14:56

    Jaki pech, że to na naszego naczelnego polityka to nie spadlo.

  2. Szwęda 22.10.2021 15:16

    Co to jest za council?

  3. hashi 22.10.2021 15:17

    karma z nieba błyskawicą spadłą. tylko czemu na niedzielskiego czy morawieckiego takie łajno codziennie nie spada.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.