Przećwiczą „pandemię ospy wynikającą z ugryzienia lamparta”

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1588

Gdy tylko rozeszły się wieści o pierwszym przypadku małpiej ospy w Stanach Zjednoczonych, administracja Bidena zamówiła 13 milionów dawek szczepionki, która chroni zarówno przed ospą małpią, jak i ospą prawdziwą.

Po pojawieniu się przypadków małpiej ospy w Wielkiej Brytanii, rzekomo odkryto przypadek w Massachusetts, który był pierwszym w Stanach. Firma Bavarian Nordic, produkująca szczepionkę, otrzymała od rządu USA kontrakt o wartości 299 milionów dolarów. Oczekuje się, że pierwsze dawki, zwane szczepionkami Jynneos, zostaną wyprodukowane w przyszłym roku, a kolejne w 2024 i 2025 roku.

Co ciekawe, niemiecki minister zdrowia Karl Lauterbach ogłosił podczas czwartkowej konferencji G7 w Berlinie, że wkrótce odbędzie się nowe ćwiczenie przygotowujące do hipotetycznej „pandemii ospy wynikającej z ugryzienia lamparta”.

Dziwne jest również to, że Bill Gates ostrzegł w listopadzie 2021 r., że bioterroryści mogą uwolnić ospę na lotniskach i wezwał do utworzenia i sfinansowania grupy zadaniowej Światowej Organizacji Zdrowia.

W czerwcu FDA zatwierdziła Tembexę (brincidofovir) do leczenia ospy.

Według strony internetowej FDA: „Chociaż Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła ospę prawdziwą jako zaraźliwą i czasami śmiertelną chorobę zakaźną wyeliminowaną w 1980 roku, to od dawna istnieją obawy, że wirus wywołujący ospę, wirus ospy prawdziwej, może być używany jako broń biologiczna“.

Jak donosi dziennikarz śledczy Jordan Schachtel, w czwartek firma należąca do Pfizera dostała finansowanie na lek na ospę prawdziwą/małpią po zatwierdzeniu leku przez FDA. „W 2019 r. firma SIGA Technologies ogłosiła podpisanie z Meridian Medical Technologies umowy promocyjnej dotyczącej TPOXX – własnego leku na ospę prawdziwą/małpią. A kto jest właścicielem Meridian? Zgadłeś, Pfizer” – napisał na „Twitterze”.

Autorstwo: Kelen McBreen
Na podstawie: NYTimes.com, FDA.gov [1] [2], InfoWars.com [1] [2], Twitter.com [1] [2]
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

14

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 21.05.2022 10:08

  Widać bardzo im zależy abyśmy wszyscy przyjęli te ich ,,Kinder niespodzianki”. Okresowe szczepienia przeciwko grupie się nie przyjęły, więc będą nas raczyć innymi substancjami?
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8422219,szczepionka-przeciw-wzw-typu-a-wykaz-szczepionek-z-rezerwy-epidemia.html
  Czy jest tam ten tzw.,, inteligentny pył” z książki schwaba pt. ,, Czwarta rewolucja przemysłowa”?

 2. bboyprezes 21.05.2022 10:32

  Ci którzy już teraz nie brali, to nie wezmą. Ci którzy zrozumieli że zostali oszukani to prawdopodobnie też nie wezmą. Reszta łyknie. A jaki będzie efekt zobaczymy po latach.

 3. BANDZIORkaq 21.05.2022 16:39

  Ufff, całe szczęście w naszym klimacie lamparty nie występują poza zoo, a na bilet do zoo szkoda kasy, dzięki temu jesteśmy potencjalnie niezagrozeni małpią ospą przenoszoną przez ugryzienie lamparta. Co to za bzdura, jak to nawet brzmi głupio , ale przynajmniej wiadomo już o czym będzie następna pandemia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.