Przechodzisz przez biało-czerwone pasy? Ty zdrajco!

Opublikowano: 01.04.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 8

Radny, na szczęście niewysokiego, bo osiedlowego szczebla poczuł się zraniony w swoim patriotyzmie ze względu na poziomą orientację i kolorystykę przejść dla pieszych.

A wszystko dlatego, że przejścia owe pomalowane są często w biało-czerwone barwy, co p. Andrzejowi Grodeckiemu, nieodmiennie kojarzy się ze znieważeniem barw narodowych. A na to są odpowiednie paragrafy – do roku więzienia włącznie. Radny patriota skierował pismo w tej sprawie do przewodniczącego Rady Miejskiej w Szczecinie.

„W obecnym stanie ZDiTM zapewne nieświadomie stworzył możliwość znieważania symboli narodowych, bo jakże inaczej interpretować sytuację, w której w publicznych miejscach dopuszcza się do deptania biało-czerwonych barw przez przechodniów i rozjeżdżania przez pojazdy. Jeśli szlabany lub kominy są malowane również w identyczne kolory, to jednak w takich wypadkach nie są narażone na niszczenie lub oblepiane błotem bądź brudem” – napisał w dokumencie.

Andrzejowi Grodeckiemu marzy się od dawna kariera polityczna – jak podaje „Gazeta Wyborcza” w 2014 roku startował z list PiS na radnego miejskiego Szczecina, ale nieświadomy z jakim dzielnym patriotą ma do czynienia elektorat nie stanął na wysokości zadania i nie wybrał go do grona rajców. Grodecki musiał ukontentować się stanowiskiem radnego osiedlowego. Ale i stamtąd, jak widać, można stać na straży wartości. Radny osiedlowy proponuje, by przejścia w barwach narodowych po prostu przemalować, żeby nie narażać ich na znieważenie a społeczeństwa na więzienie. Powinny być pomarańczowe lub żółto czerwone. W tym ostatnim wypadku to nie rozwiązuje problemu, ponieważ można spodziewać się protestu ze strony ambasady Hiszpanii za nieważenie ich barw, pod warunkiem, że pracuje w niej ktoś o mentalności Grodeckiego.

Rada Miasta zapowiedziała, że nie będzie zajmować się sprawą zgłoszoną przez Andrzeja Grodeckiego. Redakcja Strajk.eu podpowiada panu radnemu, że gdyby wydać edykt, by piesi stąpali jedynie po czerwonych pasach, to można by podciągnąć to pod walkę z lewactwem. Zachwyt ze strony PiS zapewniony, a zatem kariera stanie otworem.

Autorstwo: WK
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Pretorian
Użytkownik
Pretorian

Owy “pan” chce zrobić po prostu szum wokół swojej osoby, tylko po to by zauważyły go media (a może nawet ktoś z sejmowych ław)
I fakt – zrobił szum… tylko zamiast miana patrioty, otrzymał miano osiedlowego błazna

“żółto czerwone. W tym ostatnim wypadku to nie rozwiązuje problemu, ponieważ można spodziewać się protestu ze strony ambasady Hiszpanii za nieważenie ich barw”

Hiszpania, a także Chiny! A może wtedy będą to barwy ZSRR? Czyżby mały komunista z tego pana jest?
Także jak widzicie… nie pozwólcie takim delikwentom zasiadać na stołkach ważniejszych, niż stołek w jego własnym domu

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Kompletne bicie piany z tymi pasami. A chodzenie po płytach nagrobnych w kościołach, to też profanacja? Czy nogi są gorszą częścią ciała – powiedziałbym, że w przypadku pięknej części populacji – są często jedną z lepszych :)

Roomster
Użytkownik
Roomster

Profanacją jest umieszczanie na polskiej fladze wszelkiego rodzaju napisów, symboli, znaków. Wystarczy pójść na mecz, zawody w skokach narciarskich, inne imprezy i uroczystości, strajki, blokady, manifestacje (niestety również na uroczystościach religijnych i pielgrzymkach to widać).
Nic wspólnego z patriotyzmem nie ma nawet umieszczenie na fladze napisu “Bóg, honor, ojczyzna”. Nawet godło na fladze może być umieszczone TYLKO przez polskie placówki dyplomatyczne i konsularne oraz na okrętach marynarki wojennej. Ale kto by się tam przejmował…