Prowadzi lekcje biologii w stroju anatomicznym

Opublikowano: 30.12.2019 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1713

43-letnia nauczycielka biologii wpadła na genialny pomysł! Postanowiła przekazać swoim uczniom wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu w bardzo twórczy sposób – na lekcję przebrała się w strój obrazujący wnętrzności człowieka, który zakupiła w internecie. Sądzicie, że to dobra metoda nauczania?

43-letnia Veronica D., nauczycielka biologii w jednej z hiszpańskich szkół, okazała się bardzo kreatywnym pedagogiem. Pewnego razu, robiąc zakupy na portalu AliExpress, kobieta przypadkiem natrafiła na strój, na którym nadrukowany był ludzki organizm od środka. Nauczycielka stwierdziła, że będzie to doskonała pomoc dydaktyczna, która pomoże jej uczniom skuteczniej przyswoić wiedzę z biologii – strój więc zakupiła, a następnie użyła go podczas lekcji, zakładając go na własne ciało.

Jednym z największych fanów pomysłu okazał się sam mąż Veronici, który na swoim „Twitterze” opublikował zdjęcia żony prowadzącej lekcję w zakupionym stroju.

Nauczycielka szybko stała się hitem internetu i zaczęła nawet udzielać wywiadów, w których podkreślała, że od dawna stara się stosować twórcze metody nauczania dzieci. W rozmowie z redaktorami portalu „Bored Panda” kobieta powiedziała: „Chciałabym, by społeczeństwo przestało uważać nauczycieli za leniwych biurokratycznych urzędników państwowych. Na pewno tacy nie jesteśmy”.

A Wy co sądzicie o kreatywnym pomyśle nauczycielki biologii z Hiszpanii? Uważacie, że takie nietypowe metody nauczania są rzeczywiście dobre dla uczniów?

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 30.12.2019 15:27

    Czyli uczniowie już niedługo zupełnie przestana umieć czytać książki, jak trzeba coraz bardziej “dosadnie” przekazywać wiedzę.

  2. maciek 30.12.2019 22:36

    @ Radek
    Kup Se strój na internecie z nadrukowanymi książkami to może zaczną czytać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.