Prototyp maszyny czasu już działa?

Opublikowano: 04.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 984

Profesor zwyczajny Ron Mallet zakończył budowę prototypu maszyny czasu. Maszynę czekają drobne poprawki, ale jest gotowa do pierwszych eksperymentów jak podaje BBC. Profesor dokonał swojego wynalazku na uniwersytecie w Connecticut, który przyznał mu prawo do pracy bez obawy o zwolnienie. Jak działa maszyna czasu Malleta? Czy maszyna czasu będzie dostępna tylko dla wojska, czy też dla świata cywilnego?

Źródło: YouTube.com

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 04.12.2022 11:05

    Ale odkrycie….Elity już od dawna mają tę technologię dzięki Tesli. Tak jak napęd elektrograwitacyjny. jedno wynka z drugiego. To dlatego ,,wielki reset,, tak dorze im idzie..,,Kosmiczne ujawnienie,, dokładnie to opisuje. Gwarantuję że profesor długo nie pożyje…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.