Protesty w Warszawie

Opublikowano: 17.12.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Protesty w Warszawie

Liczba wyświetleń: 722

Transmisja kanału Ruptly TV z protestów w Warszawie na żywo. Czy to polska “kolorowa rewolucja” w stylu Majdanu?


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polach 17.12.2016 17:49

    Nie do wiary – umysłowej manipulacji same ofiary(flagi KODu, UNIJewropjeskiej i nasze Biało Czerwone dla zmyłki, razem..)- a ich postulaty to jakieś żarty 😀 Z taka opozycja Pis nie ma co się martwić bo jest im na rękę…może sami to ustawili nawet…coraz ciekawiej:)
    Chcąc Wolnym Mediów:D zapraszamy na stronę:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.