Protest przeciwko Trudeau w Hamilton

Opublikowano: 26.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2596

We wtorek premier Kanady Justin Trudeau zmierzył się z setkami protestujących w Hamilton w Ontario, stojących po drugiej stronie ulicy od restauracji, w której on i członkowie jego gabinetu zebrali się na kolacji.

https://www.youtube.com/watch?v=VEDMGcp2ZhM

Gabinet federalny jest obecnie w Hamilton na wielodniowej naradzie.

Duża grupa protestujących przyszła przed Bread Bar, restaurację w centrum Hamilton, kiedy rozeszła się wiadomość, że Trudeau i jego gabinet są w środku. Wielu miało kanadyjskie flagi.

Tuż przed godziną 21:00 czasu ET (godzina 3:00 czasu polskiego) we wtorek Trudeau i jego ochroniarze wyszli frontowym wejściem i przeszli przez ulicę w kierunku hotelu Sheraton.

Protestujący zaczęli obrzucać premiera obelgami i przekleństwami.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. hashi 26.01.2023 15:15

    Mało się mówi ale Justin Trudeau jest synem Fidela Castro z Kuby oczywiście nieślubnym.
    Z jego rozkazu w czasie kovidowych protestów 120 000 kanadyjczyków w 15 min straciło dostęp do kont bankowych. Trudeau to ulubieniec Klausa Schwaba włożył w jego szkolenie sporo czasu i pieniędzy. Kanada zaraz po Chinach ma być drugim państwem na świecie gdzie będą obowiązywały nowe zasady wielkiego łagru.

  2. andi170 27.01.2023 10:10

    Gonić tych lewackich globalistów a tego trudeau jak i wszystkich kula w łeb.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.