Protest przeciwko fałszywej pandemii w Montrealu

Opublikowano: 13.09.2020 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2

Ponad 50 tys. osób demonstrowało w sobotę w Montrealu w proteście przeciwko tyranii zarządzeń antypandemicznych. Była to jedna z największych do tej pory demonstracji przeciwko odpowiedzi rządu nie tylko Quebecu na pandemię COVID-19.

Marsz rozpoczął się przed biurem premiera François Legault w Montrealu i w pewnym momencie rozciągnął się na ponad sześć przecznic. Przyciągnął ludzi w każdym wieku i o różnych poglądach. „Postanowiłem dziś przyjść i powiedzieć DOŚĆ!” – powiedział 75-letni mieszkanien Montrealu Andrée David. „Dostatecznie nas zmanipulowano”.

„Oskarżam [urzędników] zdrowia publicznego o manipulowanie liczbami od początku pandemii, aby usprawiedliwić zatrzymanie naszej gospodarki” – powiedział publiczności Jean-Jacques Crèvecœur, działacz antyszczepionkowy.

Sobotni wiec zbiegł się z wejściem w życie nowych uprawnień policji w prowincji, które pozwalają funkcjonariuszom nakładać kary na osoby odmawiające noszenia masek w budynkach publicznych.

„Cała ludzkość jest w niebezpieczeństwie, jeśli ślepo będziemy przestrzegać tych przesadnych zasad” – powiedziała inna kobieta.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 17, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o