Protest ofiar kontroli umysłu pod Sejmem RP

Opublikowano: 14.06.2016 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 374

W Warszawie odbył się protest przeciwko technokratycznej kontroli umysłów, bierności państwa na zgłaszany terroryzm, gdzie „policja myśli”, rodem z książek George Orwella, zdalnie w każdej minucie zabija prawdę i sprawiedliwość.

Protest przeciwko kontroli umysłu zorganizowało Stowarzyszenie StopZET, przeciwko skrytemu nękaniu cywilnych obywateli wyrafinowanymi technologiami psychologiczno-elektronicznymi i technikami służb specjalnych, m.in. wyobcowanie i skłócanie z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, dawanie do zrozumienia, że jest się stale obserwowanym, że jak zrobisz coś dla nich, to przestaną nękać twoich bliskich. Protest był spowodowany bezradnością władz w Polsce w sprawie uregulowań prawnych technologii psychotronicznych, trzeba to jak najszybciej zmienić.

Protestowano, ponieważ bez reakcji Polskich władz pozostają fizyczne tortury, poparzenia mikrofalowe, potworne bóle we wrażliwe miejsca, jak oczy i wiele innych udokumentowanych, i tych trudnych do udokumentowania, mentalnych tortur, stupory powodowane neuronalnym paraliżowaniem i wiele innych manipulacji układem nerwowym, objawów popromiennych polem elektromagnetycznym itp.

Na podstawie: StopZET.org
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik

Na mind control. Proponuje Turmalin albo Aronit personal.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Małymi krokami do apokalipsy.

SzumAkustyczny
Użytkownik
SzumAkustyczny

przy okazji takich wydarzeń, często miewam niepokojące przeczucie, że w tej setce urojonych historii, może być jedna prawdziwa. Musi się strasznie czuć.

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

na mind control polecam leki przeciwpsychotyczne