Promują Dmowskiego na ulicach mazowieckich miast

Opublikowano: 03.07.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1051

Od kilku tygodni Stowarzyszenie Patriotyczne Siedlce prowadzi akcję promującą Romana Dmowskiego. Jej efekty można widzieć na ulicach mazowieckich miast.

W ramach kampanii zostało zrealizowane 12 pokazów wcześniej przygotowanych spotów o zasługach Dmowskiego w walce o niepodległość, Jego działalności publicystycznej oraz politycznej, jako przywódcy Narodowej Demokracji. Spoty były prezentowane w kilku miastach Mazowsza – w tym Warszawie, Siedlcach, Legionowie, Pułtusku, Otwocku, Pruszkowie, Serocku oraz podczas wydarzeń takich jak piknik po Marszu Życia i Rodziny w Płocku czy zlocie motocyklowym Moto Antoni w Woli Kiełpińskiej. Na ulicach wielu mazowieckich miast można było także zobaczyć także mobilną platformę, zawierającą banery promujące Dmowskiego.

„Pomysł zrodził się w momencie, kiedy do Rady Warszawy wpłynął wniosek o zmianę nazwy ronda w centrum stolicy z im. Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Liczne wypowiedzi osób popierających ten pomysł wskazywały, że nie mają one elementarnej wiedzy o życiu i działalności tego wybitnego Ojca Niepodległości” – podkreśla Sebastian Sikora, rzecznik prasowy Rot Marszu Niepodległości.

Akcja mogła zostać zrealizowana dzięki dofinansowaniu jakie Patriotyczne Siedlce otrzymały z Funduszu Patriotycznego. Do pomocy w kampanii siedleckim kolegom włączyli się ponadto działacze Rot Marszu Niepodległości oraz Straży Narodowej, pomagając w zakresie logistycznym oraz w zabezpieczeniu pikiet.

„Pokazy spotów spotkały się z pozytywnym odbiorom i zainteresowaniem, przez co do Stowarzyszenia wpływały zapytania o ich prezentację w innych miejscowościach. Wszyscy, którzy chcieliby się z nimi zapoznać, mają ku temu możliwość odwiedzając kanał Mediów Narodowych” – zwrócił uwagę Sikora.

Autorstwo: Paweł Kubala
Źródło: MediaNarodowe.com

7

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.