Prokuratura zajmie się Grupą Bilderberg?

Opublikowano: 12.02.2013 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 9

Włoski adwokat, Alfonso Luigi Marra zwrócił się do rzymskiej prokuratury z wnioskiem, aby zbadać, czym właściwie jest tak zwana Grupa Bilderberg. Włoski prawnik w swoim zgłoszeniu zwrócił uwagę, że ta nieformalna organizacja międzynarodowa, w której spotkaniach regularnie uczestniczy włoski premier Mario Monti.

Słynny z walki z mafią prokurator Ferdinando Imposimato stwierdził przed kilkunastoma dniami, że to ustalenia Grupy Bilderberg zrealizowane potem za pomocą CIA są przyczyną masakr politycznych aktywistów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Włosi stanowią w sumie 5% uczestników tych nieformalnych spotkań. Wśród znanych włoskich nazwisk oprócz Montiego warto wspomnieć też jego poprzednika Romano Prodiego. Włosi, którzy są wyczuleni na takie mafijne układy mają zatem powody przynajmniej do zadawania pytań o to co tam się odbywa.

Wspomniany Alfonso Luigi Marra powołuje się na ustalenia Imposimato zwracając uwagę, że jeśli zarzuty o destabilizowanie demokracji na które ma dokumenty, się potwierdzą to nie będzie dużą przesadą stwierdzenie, że Klub Bilderberg to sekretny Rząd Światowy. Luigi Marra zwrócił uwagę na potrzebę przestudiowania kilka aspektów funkcjonowania Klubu Bilderberg, w tym związków z okultyzmem a także bezprawnego charakteru “konferencji” i członków tej organizacji.

Spotkania tej nieformalnej grupy trwają od 1954 roku, kiedy odbyło się pierwsze spotkanie najbardziej wpływowych ludzi świata. Doszło do tego podobno z inicjatywy bardzo tajemniczej osoby, polskiego polityka Józefa Retingera, który był doradcą Generała Sikorskiego. Od 1959 roku w obradach uczestniczy inny światowy gracz kojarzony z Polską, Zbigniew Brzeziński. Przez lata polskim uczestnikiem tajnych narad był założyciel Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski.

Cele i metody działań organizacji pozostają tajemnicą przez ponad 50 lat, a zgodnie z art 18 włoskiej konstytucji, działalność tajnych stowarzyszeń, które zmierzają do “bezpośredniej ingerencji w funkcje konstytucyjnych organów, administracji publicznej i niezależnych instytucji publicznych …” jest zakazana.

W zeszłym roku spotkanie odbyło się w Chantilly w stanie Virginia a nasz kraj reprezentował nasz fotoradarowy oprawca, Jacek Vincent Rostowski. Mimo, że w obradach tej tajemniczej organizacji uczestniczą zaproszeni przedstawiciele mediów nigdy oficjalnie się o niej nie mówi w myśl zasady, że to, o czym nie mówi się w telewizji po prostu nie istnieje.

Ponieważ w konferencjach Grupy Bilderberg uczestniczy duża liczba osób zajmujących ważne stanowiska w sferze publicznej, agencjach rządowych, organizacjach międzynarodowych, a także przedstawiciele największych światowych korporacji i banków, praca takiego stowarzyszenia powinna być przejrzyste dla społeczeństwa. Dlatego według adwokata istnieje pilna potrzeba zbadania zgodności z prawem tej organizacji.

W spotkaniach w przeszłości uczestniczyła na przykład Hillary Clinton, czy żona Billa Gatesa, Melinda Gates. Fakt, że nie wiadomo, co jest ustalane na dorocznych spotkaniach powoduje, że kwitną teorie spiskowe. Oczywiście można wierzyć w to, że spotkania są tajne i bez raportów mediów, ponieważ wtedy jest lepsza atmosfera dyskusji, ale równie prawdopodobne jest to, że podczas zjazdów ustalane są kierunki rozwoju światowych zmian. Wtedy organizacja ta faktycznie byłaby rodzajem rządu światowego.

Nie ma, co liczyć, że włoski wymiar sprawiedliwości zdoła ustalić powody tych spotkań oraz ich ewentualną implikacje polityczną i gospodarczą, ale sam fakt, że dochodzi do takich zawiadomień świadczy o tym, że przynajmniej we Włoszech coś się zmienia w tym zakresie i to, co było uznawane za szaloną teorię spiskową będzie musiało być rozpoznane przez uprawnioną do tego prokuraturę.

Na podstawie: www.abruzzo24ore.t i www.theglobalistreport.com
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Bilderberg posiada władzę i wpływy, które pozwalają mu narzucić swoją politykę wielu krajom świata. Przechwytują kontrole na prezydentami USA, premierem Kanady i inny państw, wszystkimi głównymi agencjami informacyjnymi w wolnym świecie, wszystkimi znaczącymi politykami, finansistami i mediami, jak również nad bankami centralnymi wszystkich ważniejszych krajów świata, amerykańską Rezerwą Federalną, Międzynarodowym Funduszem Walutowym, Bankiem Światowym aż po Organizację Narodów Zjednoczonych. Z takimi koneksjami są w stanie zniszczyć każdego, kto będzie próbował pokrzyżować ich plany stworzenia Nowego Światowego Ładu i Jednego Światowego Rządu.

Nadrzędnym celem Grypy Bilderberg jest więc ustanowienie Rządu Światowego, jednego globalnego rynku, globalnej armii strzegącej porządku, (tylko kim taka armia ma walczyć, jak istnieje już tylko jedno państwo?), Globalnej policji, Światowego Banku Centralnego i światowej waluty.

Na liście etapów, niejako po drodze do głównego celu Bildernerg, znajdują się:

1)Ustanowienie “światowej tożsamości” człowieka przestrzegającego ustanowionych “powszechnych wartości”.
2)Kontrola umysłów ludności świata poprzez kontrolowanie opinii publicznej.
3)Likwidacja klas średnich, pozostać mają jedynie panowie i ich sługi.
4)Społeczeństwo “zerowego wzrostu”, bez szans na postęp i wzrost dobrobytu, jedynie coraz większe bogactwo i władza dla rządzących.
5)Celowo wywoływane kryzysy ekonomiczne i niekończące się wojny.
6)Totalna kontrola nad edukacją dzieci i młodzieży oraz programowanie ich umysłów do wykonywania przydzielonych im zadań.
7)Centralna kontrola polityki zagranicznej i wewnętrznej we wszystkich krajach.
8)Używanie Organizacji Narodów Zjednoczonych, jako de facto “rządu ponad narodowego”, wymuszającego podatki na “obywatelach świata”.
9)Globalna ekspansja organizacji NAFTA i WTO (Światowa Organizacja Handlu).
10)Narzucenie wszystkim tego samego porządku prawnego.
11)Stworzenie globalnego państwa dobrobytu, w którym posłuszni niewolnicy będą nagradzani, a nonkonformiści będą eksterminowani.

Na konferencji w 1992 roku Henry Kissinger powiedział:
“Amerykanie byli by dziś rozwścieczeni, gdyby wojska ONZ weszły do Los Angeles, aby przywrócić porządek. Jutro będą wdzięczni. Zwłaszcza, gdy powie im się, iż z zewnątrz zagraża niebezpieczeństwo, rzeczywiste albo zmyślone – jednostki chętnie zrzekną się swych praw w zamian za gwarancje porządku dane im przez rząd światowy”.

Czejna
Użytkownik
Czejna

“zgodnie z art 18 włoskiej konstytucji, działalność tajnych stowarzyszeń, które zmierzają do „bezpośredniej ingerencji w funkcje konstytucyjnych organów, administracji publicznej i niezależnych instytucji publicznych …” jest zakazana.”
I nie tylko wloskiej, a mimo to od ponad pol wieku media, ktore nata bene sa w posiadaniu tychze osob nie informowaly wcale o tym tworze, a gdy on juz okrzepl, to niedosc, ze sam sobie podziekowal za 50-cio letnia dyskrecje, to jeszcze z niechecia o nim wzmiankuja, lecz tylko o dacie i miejscu zdarzenia; a juz kompletnie nic prawnie sie nie dzieje, pomimo ze lamia je bezczelnie na naszych oczach.
Poza tym, czy samo tajne nie wystarczy?
A u nas wyglada podobnie:

Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

I co z tego?

” …Samo słowo ‘tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń….” John F. Kennedy

Wszyscy Won!

neogabriel
Użytkownik

Jozef Retinger- Joseph Ratzinger. Ciekawa zbieżność.

matimozg
Użytkownik
matimozg

Ciekawy jestem jak to się wszystko ułoży i ile ten świat będzie istniał. Zobaczymy co zafundują nam ci wyznawcy szatana.

pasanger8
Użytkownik

Pooglądajcie sobie wyznania takiego co był po ciemnej stronie mocy:
http://www.youtube.com/watch?v=Qmd9R0I8mDM
oraz czym były i jakie pozostałości po sobie zostawiły imperia kolonialne:
http://www.youtube.com/watch?v=Rf8eJ2gw1CI

@ Kudłaty jak to z kim ta armia ma walczyć?Z buntującymi się obywatelami ,o przepraszam rebeliantami ,terrorystami czy polnische banditen jak mówili o polskich partyzantach niemcy.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@pasanger8 pewnie tak ale byłoby dobrze gdybyśmy jako ludzkość do tego nie dopuścili.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@Czejna dokładnie tak,prawo jest dla nas oni są ponad prawem.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

taka mała ciekawostka:

“Grupę Bilderberg założył w 1954 r. polski adwokat Józef Retinger (polski dyplomata, doradca Gen. Władysława Sikorskiego – postać w Polsce mało znana w Europie powszechnie uznawany za pioniera idei integracji europejskiej – Był jednym z organizatorów Kongresu Haskiego 7-11.05.1948, roku na którym 750 delegatów z ponad 20 krajów europejskich spotkało się w Hadze, by pod honorowym przewodnictwem Winstona Churchilla dyskutować nad przyszłością współpracy europejskiej. Kongres położył fundamenty pod zjednoczenie Europy. Opowiedziano się za utworzeniem “Zgromadzenia Europejskiego”.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Filmy do których podał linki @pasanger8 są filmami obowiązkowymi!!!

Żeby zrozumieć to co dzieje się obecnie,należałoby się cofnąć do początków masonerii i zakonu Iluminatów.Wiem,że wywoła to u niektórych uśmieszek pilitowania(dlatego unikałem,nie wiem czy ludzie są gotowi o tym rozmawiać).Członkowie lóż masońskich i zakonu Iluminatów inspirowali i finansowali rewolucję francuską,wojnę Rosyjsko-Japońską,rewolucję bolszewicką,dwie wojny swiatowe oraz rozpierduchę,której obecnie jesteśmy świadkami.Członkowie lóż masońskich i zakonu Iluminatów doprowadzili do powstania FED (największego wałka w historii ludzkości),stworzyli i kontrolują wszystkie organizacje międzynarodowe,finansowe,polityczne,handlowe,ONZ,oraz największe fundacje.Kontrolują banki centralne wszystkich państw obecnej demokracji,kontrolują światową podaż pieniądza,oraz londyńską giełdę złota,która ustala ceny tego kruszcu.
Od 250 lat,żydowskie rodziny bankierów wżeniają się w europejskie rodziny Królewskie (mozna wejść na wikipedię i wpisać Rotszyld)W tej chwili jest ok 100tys osób powiązanych ze sobą krwią,poprzez interesy i organizacje,które zarządzają całym światem.Organizacje takie jak Bank Światowy,MFW,BIS,Komisja Trójstronna,FED itd.

“J. W. McCallister człowiek branży naftowej, posiadający koneksje z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej napisał w książce „The Grim Reaper”, że informacje jakie zdobył od arabskich bankierów mówią o tym iż 80% udziałów w Nowojorskim Banku Rezerwy Federalnej należy do ośmiu rodzin z których cztery rezydują w USA. Są to: Goldman Sachs, Rockefellerowie, Lehman i Kuhn Loeb z Nowego Yorku; Rotszyldowie z Paryża i Londynu; Warburgowie z Hamburga; Lazardowie z Paryża; i Israelscy Moses Seifs z Rzymu.

Biegły księgowy Thomas D. Schauf potwierdza twierdzenia McCallistera dodając, iż ich banki kontrolują wszystkie 12 oddziałów Banku Rezerwy Federalnej. Wymienił tu takie banki jak; N.M. Rothschild z Londynu, Rothschild Bank z Berlina, Warburg Bank z Hamburga, Warburg Bank z Amsterdamu, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Lazard Brothers z Paryża, Kuhn Loeb Bank z Nowego Jorku, Israel Moses Seif Bank z Włoch, Goldman Sachs z Nowego Jorku i JP Morgan Chase Bank z Nowego Jorku. Schauf wylicza Williama Rockefellera, Paula Warburga, Jacoba Schiffa i Jamesa Stillmana jako osoby posiadające duże udziały w FED-zie. [3] Schiffowie są ludźmi z wewnątrz Kuhn Loeb. Stillmanowie są ludźmi z wewnątrz Citigroup, którzy wżenili się w klan Rockefelerów na przełomie XIX i XX wieku.

Eustace Mullins doszedł do tych samych wniosków w swojej książce „The Secrets of the Federal Reserve” (Sekrety rezerwy federalnej), w której pokazuje koneksje łączące FED z jego bankami członkowskimi z rodzinami Rotszyldów, Warburgów, Rockefelerów i innych. Nie będzie przesadnym twierdzenie iż kontrola sprawowana przez te bankowe rodziny wywiera wpływ na całą światowa ekonomię, będąc jednocześnie celowo ukrytą przed opinią publiczną. Ich korporacyjne mediowe ramię banalizuje wszelkie fakty na ich temat określając je jako teorie konspiracyjne. Jednak fakty pozostają faktami.”

matimozg
Użytkownik
matimozg

Święta prawda.

Hanah
Użytkownik

@pasanger8
wyciągnąłeś mi z ust stwierdzenie – z kim ma walczyć armia tworzona przez rząd światowy: Z nami! Ze wszystkimi, którzy będą się buntować na porządek jaki wprowadzi ta banda, zresztą już dziś mamy namiastki tego w skali mikro, gdy nasyła się na manifestujących obywateli gliniarzy albo straż wiejską. Rządy wypróbowują teraz to jak daleko mogą się posunąć i co na to obywatele.
Najbardziej przeraża mnie, że większość ludzi już “przywykła” do złych wiadomości i nie robi więcej niż komentowanie na forach czy w gronach znajomych. Bez urazy, ale niewiele z tych ludzi wychodzi na ulice bądź w jakiś inny sposób próbuje “uwalić system”, wielu ludzi tylko gada i dalej system karmi.. tym sposobem pozwalamy zakładać sobie kagańce na pyski!

..a co do artykułu: fajnie się zaczął :) że ktoś w końcu chce się dobrać do tyłka bilderbergom, ale ostatnie zdanie rozwiewa nadzieje :)

Podejrzewam, że konstytucje wielu państw miały podobne punkty, ale mało kto zauważa, że z momentem podpisania traktatu lizbońskiego – państwa członkowskie utraciły swą suwerenność i nadrzędna stała się konstytucja unii ewropejskiej (mimo, że oficjalnie “konstytucją” się jeszcze nie nazywa). Dziś Polska, Włochy, Francja, Czechy itp – wszyscy jesteśmy takimi stanami jak w USA albo landami jak w Niemczech – możemy sobie mieć lokalne władze, sejmiki samorządowe itp, możemy o sobie mówić, że jesteśmy suwerenni i wolni, ale tak naprawdę to gó@@o prawda! Nic nie możemy!
A w nawiązaniu do tematu rockefelerów i reszty bandytów to większość ludzi jeżeli już coś o nich słyszało to kojarzy ich wyłącznie z bankami, zapominając,że są oni właścicielami większej części koncernów (np canal+ należy do rotschildów więc wykupując pakiet canal+ też wspierasz system i tak dalej i tak dalej..) Ta gangrena zaraziła już cały świat..