Prokurator chce, by Tamara Lich wróciła do więzienia

Opublikowano: 19.05.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 976

Prokuratorzy twierdzą, że organizatorka protestów w Ottawie, Tamara Lich, powinna wrócić do więzienia, ponieważ łamie warunki zwolnienia za kaucją, poprzez kontynuację wsparcia dla Konwoju Wolności.

Lich zgodziła się wziąć udział w gali Justice Center for Constitutional Freedoms (JCCF) zaplanowanej w Toronto na 16 czerwca, gdzie otrzyma „Nagrodę Wolności”.

Zgodnie z wnioskiem złożonym przez prokuraturę, Lich nie może wspierać „czegokolwiek, co jest związane z konwojem wolności”, a wydarzenie „ma na celu wspieranie ruchu Konwoju Wolności”.

Lich od 7 marca pozostaje poza aresztem. Od około dwóch miesięcy mieszka w Albercie.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

9

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.