Programista kryptowalut znaleziony martwy

Opublikowano: 04.11.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2140

28 października 2022 r. Nikolai Mushegian, 29-letni współzałożyciel MakerDAO, opublikował na swoim profilu na „Twitterze” niepokojącą wiadomość, w której łączył rządowe agencje wywiadowcze z „pierścieniem” pedofilskim – rzekomo działającym w Portoryko i na wyspach karaibskich. Dwa dni później znaleziono go martwego w San Juan.

Przesłanie Mushegiana, które wciąż jest widoczne na „Twitterze”, brzmi następująco: „CIA i Mossad oraz pedo-elity prowadzą pewien rodzaj seks-handlu, polegającego na usidlaniu, szantażowaniu – z Portoryko i wysp karaibskich. Zamierzają mnie wrobić wykorzystując laptopa podłożonego przez moją byłą dziewczynę, która była szpiegiem. Będą mnie torturować aż do śmierci”.

Przed tajemniczą śmiercią Mushegian sugerował, że operacja handlu dziećmi w stylu Jeffreya Epsteina funkcjonuje na szeroką skalę na wschodnim wybrzeżu Ameryki. Musiał trafić w sedno, ponieważ został szybko uciszony za rozgłaszanie tego światu.

Według doniesień, biuro policji San Juan w Puerto Rico znalazło ciało Mushegiana na plaży w pobliżu Ashford Hospital w Condado. Został znaleziony w pobliżu wody, a ratownicy nie byli w stanie przywrócić go do życia. Oficjalne raporty sugerują, że ciało Mushegiana było „wleczone przez prądy”, po porwaniu go przez prąd podczas pływania . Innymi słowy, oficjalną przyczyną śmierci jest „wypadek”.

Niewielu w to wierzy, biorąc pod uwagę chronologię, czyli krótki odstęp czasu między jego tweetem o CIA i Mossadzie a śmiercią. Trzy dni wcześniej społeczność MakerDAO zatwierdziła również lukratywne partnerstwo powiernicze z gigantem kryptowalutowym Coinbase, co również warto odnotować.

Wielu kryptowaluciarzy jest sceptycznie nastawionych do oficjalnej historii dotyczącej śmierci Mushegiana. Jest dla nich jasne, że w wyniku informacji, które zatweetował, doszło do czegoś nikczemnego.

Sam Mushegian zatweetował kilka innych niepokojących wiadomości o tym, że w jego przyszłości może pojawić się „samobójstwo z rąk CIA” lub że stanie się „aktywem niewolniczym z uszkodzonym przez CIA mózgiem”. Oto co napisał: „Niedziela wieczór, warunki spełnione, zaskakujące odkrycie, nowa okazja, teraz wszystko na osi czasu zmieniającej wskaźnik szaleństwa, kwantowa nieśmiertelność, ale dla ludzkiej cywilizacji, założę się, że nie ma przyszłości, w której negatywna suma bankierskiej globalnej agendy niewolniczej nie zakończy się wymarciem. Życz mi szczęścia. Trzy możliwe warianty przyszłości dla mnie: 1) samobójstwo z rąk CIA, 2) niewolniczy aktyw z uszkodzonym przez CIA mózgiem, 3) najgorszy koszmar ludzi, którzy pieprzyli mnie do tej pory, jestem pewien, że to jedyne opcje”.

Kim był Nikolai Mushegian? Mushegian był określany jako „innowator stablecoin” i „BitShares contributor”, który stworzył DAI, funkcjonującą w sieci Ethereum (ETH). W świecie kryptowalut zdominowanym przez postacie przerysowane, Mushegian był wyjątkowo cichy. Wolał, aby mówiła o nim jego działalność, oferując swoje przemyślenia na temat rynku bardzo sporadycznie. Mushegian posiadał również stronę internetową, na której mówił o różnych projektach i tym, co go inspirowało. Te projekty to między innymi DAI fork RAI, Balancer i DAI. Działał również charytatywnie – przekazał w 2020 roku Carnegie Mellon ponad 1 milion dolarów. Chciał wesprzeć program badawczy dotyczący zdecentralizowanych technologii, w tym aplikacji i protokołów dApps.

Na podstawie: NewsPunch.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.