Prof. Hartman uważa Polskę za „kraj oszalałego żydożerstwa”

Opublikowano: 05.12.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3720

Panowanie nad sobą stracił wykładowca UJ prof. Jan Hartman. Wszystko przez wpis partii Razem na temat okupowanej Palestyny.

Partia Razem zamieściła w mediach społecznościowych dłuższy wpis poświęcony sytuacji w Palestynie. „Wyobrażasz sobie kupowanie produktów z okupowanego przez Rosję Krymu czy Donbasu? Czy wyobrażasz sobie kupowanie rzeczy wyprodukowanych w kraju, który stosuje metody apartheidu? My też nie. Dlatego nie powinniśmy akceptować analogicznej sytuacji z Izraelem i Palestyną” – poinformowali politycy partii Razem.

W dalszej części wpisu zwrócono uwagę, że zgodnie z postanowieniami rezolucji Rady Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, wszystkie umowy dwustronne podpisane z Izraelem powinny zawierać klauzulę o wyprodukowaniu rzeczy w granicach Izraela sprzed 1967 roku. Wiele państw Unii Europejskiej obchodzi jednak te obostrzenia. „W Międzynarodowy Dzień Solidarności z Narodem Palestyńskim, możesz pomóc nam osiągnąć zmianę. Podpisz Europejską Inicjatywę Obywatelską” – czytamy dalej.

Wpis polityków rozsierdził wykładowcę Uniwersytetu Jagiellońskiego Jana Hartmana, który nie potrafił zapanować nad sobą i w odpowiedzi opublikował agresywny wpis. „K***a! W kraju oszalałego żydożerstwa szczujecie na Żydów, żeby zgrywać lewaków-hojraków? G***o wiecie o tym konflikcie, a dosypując do tego pieca, robicie z siebie pospolitych nazioli! Banda narcystycznych smarkaczy!” – napisał Jan Hartman wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na jego wpis zareagowała Anna Żukowska z Lewicy, która zauważyła, że krytyka Izraela nie jest równoznaczna tzw. żydożerstwu. „Krytykowanie polityki osadniczej państwa Izrael nie jest żadnym żydożerstwem. Jesteś przewrażliwiony” – zauważyła Anna Żukowska z Lewicy.

„Ja coś mówiłem o krytykowaniu? Co to za zgrywa? Wezwania do takich bojkotów to wpisywanie się w wiadomą tradycję. Nie udawajmy tu niewiniątek” – odparł Hartman.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: DoRzeczy.pl, Twitter.com [1] [2]
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. pikpok 05.12.2022 11:59

  Ciekawe co sądzi o swoich rządzących Ukrainą ?
  https://henrymakow.com/2022/08/israeli-biblical-hebrew-claim.html

 2. Foxi 05.12.2022 15:25

  @pikpok Mnie życie uratowała mongolska lekarka. Zbadałem potem kim oni są tz mongołowie. To pierwsi ludzie, niebiescy ludzie, do tego matriarchat. Takie pochodzenie powinno dawać ludziom przykład, świecić jak iskra boża w ciemności. Niestety chazry to zupełna i kompletna antyteza szlachetnych wojowników mongolskich. Nie ma co się rozpisywać.

  On dawniej bardzo dużo pisał na różnych forach. Jednak ostatnimi czasy w ogóle go nie widać. No chyba że całkowicie zmienił styl (w co wątpię) Jego znak rozpoznawczy to bełkot zupełnie nie na temat i posponwanie rozmówcy w celu wydobycia z niego to kim jest po to by go zniszczyć. Nikt nie widział ani jednej jego wypowiedzi, która była by choćby w przybliżeniu merytoryczna. Nadczłowiek nie może się bowiem poniżać do poziomu podludzia i z nim dyskutować jak równy bo to chyba jest grzech i nie wolno czy coś w tym stylu.

 3. Anne K 05.12.2022 19:56

  Co ma świadczyć o tym rzekomym “żydożerstwie” (zresztą paskudnie brzmiące słowo) w Polsce? Obchody święta Chanuki w Pałacu Prezydenckim? Współcześnie wiele osób narodowości żydowskiej krytykuje nacjonalistyczno-etnocentryczną (zresztą “grubymi nićmi szytą”) i nieprzychylną Palestyńczykom politykę państwa Izrael, a niejednokrotnie nawet sam nacjonalizm żydowski czy izraelski (vide – publikacja znanego izraelskiego historyka prof. Shlomo Sanda – “Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski?”). Każdy nacjonalizm – nieważne czy żydowski, czy polski, niemiecki, rosyjski albo ukraiński – jest w pewnym stopniu zarazem zbiorem mitów.

 4. replikant3d 05.12.2022 20:33

  Zwykły zindokrynowany pawian. Szkoda gadać…

 5. vannamond 05.12.2022 22:13

  A co to jest ten hartman?

 6. xmariox 05.12.2022 22:45

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Jegomość o jakże pewnym etnicznie nazwisku ma problem ze swoimi wychowankami. Tyle wykładów, wciskania głupot i co?

 7. Fenix 06.12.2022 08:29

  @xmariox , piątka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.