Prima Aprilis – co było żartem?

Opublikowano: 02.04.2022 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3446

1 kwietnia ukazała się tylko jedna żartobliwa wiadomość – o manifestacjach na rzecz naszego portalu. Jestem zdziwiony, że jedna osoba się nabrała (choć mogła dla kawału udawać).

Dobrałem też kilka newsów, które mogły wyglądać jak żarty, ale były opublikowane na zaprzyjaźnionych stronach przed 1 kwietnia, więc żartami nie były (ale czy informacja z USA o rosyjskich żołnierzach cierpiących w Czarnobylu na chorobę popromienną może być fejkiem, potwierdzić się jej nie da, bo Rosjanie raczej nie przyznaliby się do takiej ignorancji).

Maurycy Hawranek
Admin WM

8

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Anthor 05.04.2022 00:29

    A mi się ten żart nawet podobał. Taki ze smakiem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.